KAISER KSTU 2000-15-4G-P (Überholung 2026)
Bouwjaar
2020
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Bretten Duitsland
Automatische ponsmachine KAISER KSTU 2000-15-4G-P (Überholung 2026)
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Automatische ponsmachine
Producent:
KAISER
Model:
KSTU 2000-15-4G-P (Überholung 2026)
Machinenummer:
Bouwjaar:
2020
Toestand:
gereviseerd (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Verhuur:
is mogelijk
Locatie:
Gewerbestrasse 30, 75015 Bretten, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Totale hoogte:
3.975 mm
Afstelling van de cilinder:
125 mm
Installatiehoogte:
410 mm
Tafelhoogte:
1.220 mm
Totale breedte:
2.725 mm
Totale lengte:
3.510 mm
Tafel lengte:
1.500 mm
Tafelbreedte:
1.200 mm
Perskracht:
200 t
Hoogte van de besturingskast:
2.200 mm
Lengte van de schakelkast:
340 mm
Breedte van de schakelkast:
600 mm
Type ingangsstroom:
driefasig
Vrije ruimte tussen de kolommen:
900 mm
Afstand tussen de zijsteunen:
900 mm
Afstand tussen de staanders:
1.520 mm
Totaalgewicht:
3.700 kg
Jaar van de laatste revisie:
A197-16561
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 26.01.2026
Omschrijving
Perskracht: 2000 kN
Verstelbare slag: 20 - 160 mm
Ramverstelling: 125 mm
Slagen per minuut: 30 - 180/min
Inbouwhoogte gereedschap: 410 mm
Gedpfjw H Arvjx Alyjbl
Tafelafmetingen: 1500 x 1200 mm
(De pers wordt geleverd met een nieuw tafelblad, T-sleufontwerp naar keuze)
Ramafmetingen: 1500 x 1000 mm