-5 Rolrotorinrichtingen met elektrische aandrijving
Dy9lne
-draad snelwissel apparaat
-productierichting: van rechts naar links
-Max. Max. voedingssnelheid: tot 140 m/min
-5 elektrisch aangedreven draadafrollers
-beschermingsomheining in het gebied van de draadafnemers
-draad uitloopspoor voor max. staaflengte 10m
-Beckhoff-regeling: manueel en automatisch te bedienen
Vervoerssystemen
Afhankelijk van de wensen van de klant kunnen de transportsystemen op de vloer worden verplaatst of aan palen worden opgehangen.
- Voor comfortabele oplossingen voor handmatige installaties adviseren wij hangende dwarsverbindingen (dwarstransport).
- Voor geautomatiseerde systemen worden meestal kettingbanen gebruikt die niet stoppen en een goede oplossing zijn voor bedrijven die zich richten op kwaliteit en herhaalbaarheid van het proces.
- Voor bedrijven die verschillende item...
Wij maken het zoeken voor u gemakkelijker
U ontvangt direct en gratis nieuwe aanbiedingen per e-mail
U kunt de zoekopdracht te allen tijde eenvoudig beëindigen
Het Werktuigen vertrouwenslogo geeft kopers de kans om in één oogopslag te zien of ze met een betrouwbare verkoper te maken hebben.
Wat controleren we?
Controle van de handelsvergunning of uittreksel uit het handelsregister
Controle van de adres van de dealer
Validatie van de bankgegevens
Verificatie van de telefonische bereikbaarheid van het hoofdoproepnummer
Kredietrapport mag geen negatieve kenmerken vertonen
Klachten van kopers kunnen leiden tot intrekking van het zegel
Wat betekent dit voor de verkoper?
Na succesvolle verificatie, zullen wij het aan u toegekende zegel in uw advertenties op Werktuigen invoegen. Op die manier geeft u aan elke potentiële koper het signaal af dat uw bedrijf een onafhankelijk geverifieerde serieuze onderneming is. Dit wekt vertrouwen bij de koper en verhoogt de kans op een succesvolle verkoop van machines. Bovendien heeft u de mogelijkheid het vertrouwenszegel van Maschinensucher op uw homepage en briefhoofd te vermelden.