Matec 30 HV
Matec 30 HV
Bouwjaar
2006
Toestand
Gebruikt
Locatie
Italië Italië
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
more Images
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Machinegegevens
Machinetype:
Matec 30 HV
Producent:
Matec
Model:
30 HV
Bouwjaar:
2006
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
, Italië Italië
Bellen
Technische details
Verplaatsingsafstand X-as:
2.000 mm
Verplaatsing Y-as:
600 mm
Verplaatsingsafstand Z-as:
800 mm
Controllerfabrikant:
SIEMENS
Controller model:
Sinumerik 840D
Spilsnelheid (max.):
12.000 rpm
Spil-motorvermogen:
30.000 W
Aantal posities in het gereedschapsmagazijn:
Aantal assen:
5
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A219-03658
Referentienummer:
IT-MIL-MAT-2006-00001
Laatste aanpassing:
over 11.05.2026
Omschrijving
Deze 5-assige Matec 30 HV werd vervaardigd in 2006. Ze heeft een verplaatsingscapaciteit van 2000 mm in de X-as, 600 mm in de Y-as en 800 mm in de Z-as. De machine is uitgerust met een Sinumerik 840D CNC-besturing, een gereedschapsmagazijn met 36 posities en een spindelsnelheid van 12.000 tpm. Als u op zoek bent naar bewerkingsmogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan het Matec 30 HV verticale bewerkingscentrum dat we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Elektronisch handwiel
• Capaciteit gereedschapsmagazijn: 36 posities
• Spindelkoelmiddel (IKZ): 20 bar