Hoonmachines tweedehands te koop (102)
Resultaten sorteren
- Laagste prijs Hoogste prijs
- De nieuwste advertenties Oudste advertenties
- Kortste afstand Verste afstand
- Nieuwste bouwjaar Oudste bouwjaar
- Laatste update Oudste update
- Fabrikant A tot Z Fabrikant Z naar A
- Relevantie
- Laagste prijs
- Prijs
- Hoogste prijs
- Prijs
- De nieuwste advertenties
- Datum van plaatsing
- Oudste advertenties
- Datum van plaatsing
- Kortste afstand
- afstand
- Verste afstand
- afstand
- Nieuwste bouwjaar
- Bouwjaar
- Oudste bouwjaar
- Bouwjaar
- Laatste update
- Laatste aanpassing
- Oudste update
- Laatste aanpassing
- Fabrikant A tot Z
- Producent
- Fabrikant Z naar A
- Producent
- Benaming van A tot Z
- Benaming
- Bezeichnung van Z naar A
- Benaming
- Model van A tot Z
- Model
- Model van Z naar A
- Model
- Laagste referentie
- referentie
- Hoogste referentie
- referentie
- Kortste looptijd
- Looptijd
- Langste bedrijfstijd
- Looptijd
- Relevantie
- Relevantie
Metaalbewerkingsmachines & werktuigmachines Hoonmachines
Advertentie
Duitsland
264 km
MTcut UDS80H-5A
MTcutUDS80H-5A
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2019, bedrijfsturen: 2.215 h, verplaatsingsafstand X-as: 800 mm, controllerfabrikant: HEIDENHAIN, controller model: TNC 640, spilsnelheid (max.): 20.000 rpm, spil-motorvermogen: 35.000 W, aantal assen: 5, Deze MTcut UDS80H-5A met 5 assen werd vervaardigd in 2019. Hij heeft een spindel van 20.000 tpm, een koppel van 120 Nm en een aandrijfvermogen van 35 kW. Uitgerust met een HSK63 gereedschaphouder, 96-positie gereedschapwisselaar en een Kessler draaikanteltafel met een diameter van 800 mm. Inclusief Heidenhain TNC 640 besturing, 15" TFT scherm en Ethernet connectiviteit. Ideaal voor precisiebewerkingen dankzij de Heidenhain glazen schalen en BLUM lasermeting van het gereedschap. Neem contact met ons op voor meer informatie over deze machine.
• Bedrijfsuren: Besturingseenheid 6.904 u; Machine 5.480 u; Programmatijd 2.215 u
• Spindel: 120 Nm koppel, afzonderlijke spilkoeling voor constante temperatuur
• Gereedschapinterface: HSK63 met uitblaasfunctie
• Draaitafel: 800 mm diameter; Kessler zwenktafel met 2 A-assen en 1 C-as, direct aangedreven koppelmotoren
• Feedback: Heidenhain glasweegschalen in alle 5 assen
• Gereedschapswisselaar: 96 posities met dubbelarmige grijper
• Besturing: 15" TFT-kleurenscherm
• Connectiviteit: Ethernet-interface, 2x USB-poorten
• Bedieningsfuncties: Programmeren met gewone tekst; korte verwerkingstijd van regels; nieuw programma maken terwijl een ander loopt; bewerkingscycli van Heidenhain bewezen
• Elektronisch handwiel
• CE-gecertificeerd
Extra uitrusting
• Spanentransporteur
• Koelmiddel systeem
• Intern hogedrukkoelmiddel 50 bar met bandfiltersysteem
• Koelmiddel- en persluchtpistool
• BLUM lasergereedschapmeting
• Heidenhain TS460 werkstukmeetsysteem voor HSK63 met radio- en infraroodtransmissie
• Heidenhain KinematicsOpt inclusief Heidenhain kalibratiekogel KKH 250
• Afzuigsysteem: Filtermist FX4002, luchtvolume 1.250 m³/h
• Draaibaar kijkvenster
Ijdpfx Aisx D In Usisid
• Werkgebied verlichting
• Gereedschapspakket
Technical Specification
Taper Size HSK 63
Advertentie
Duitsland
264 km
Avia FNX30NC
AviaFNX30NC
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2012, spilsnelheid (max.): 3.000 rpm, totaalgewicht: 1.750 kg, verplaatsingsafstand X-as: 400 mm, verplaatsing Y-as: 315 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 350 mm, controllerfabrikant: HEIDENHAIN, aantal assen: 3, Deze 3-assige Avia FNX30NC is in 2012 geproduceerd. De machine heeft een maximale spiltoerental van 3000 tpm en is geschikt voor gereedschappen met een maximale diameter van 125 mm en een gewicht van 7 kg. De machine wordt geleverd met een uitgebreide set gereedschappen, opgeborgen in een blauw gereedschapsrek met meerdere niveaus, een machineklem en een beschermende werkruimteafscherming. Als u op zoek bent naar hoogwaardige bewerkingsmogelijkheden, overweeg dan het universele bewerkingscentrum Avia FNX30NC dat wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
- Nominale spanning: 3 × 400 VAC- Frequentie: 50 Hz- Nominale stroom: 20 A- Stuurspanning: 24 V- Spanning voor machineverlichting: 24 V- Maximale diameter van het gereedschap: 125 mm- Max. gewicht gereedschap: 7 kg- Nummer van het schakelschema: F12-17-00101A- Meegeleverde accessoires: Omvat een uitgebreide set gereedschappen, opgeborgen in een blauw gereedschapsrek met meerdere niveaus, een machineklem en een beschermende werkruimteafscherming.
Iiodpfxozmh Aqj Aiijd
Advertentie
Duitsland
264 km
DECKEL MAHO DMU 50T
DECKEL MAHODMU 50T
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2003, spilsnelheid (max.): 9.000 rpm, verplaatsingsafstand X-as: 500 mm, verplaatsing Y-as: 400 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 400 mm, aantal assen: 5, Deze 5-assige DECKEL MAHO DMU 50T is in 2003 geproduceerd. De machine beschikt over een 3+2-assige opstelling met CNC-gestuurde lineaire assen en een handmatig zwenkbare draaitafel voor extra veelzijdigheid. De machine is uitgerust met gereedschap en een geïntegreerde gereedschapslijsthouder voor extra gebruiksgemak. Als u op zoek bent naar hoogwaardige bewerkingsmogelijkheden, overweeg dan het universele bewerkingscentrum DECKEL MAHO DMU 50T dat wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
- Assen: 5-assig (doorgaans geconfigureerd als een 3+2-assige opstelling met 3 CNC-aangedreven lineaire assen X/Y/Z en een handmatig/met een handwiel bediende zwenkbare draaitafel voor de B- en C-assen)- Meegeleverde uitrusting: gereedschappen inbegrepen, bevestigde gereedschapslijsthouder op de behuizing, elektronisch handwiel/bedieningspaneel in de kast
Ijdpfxezmhwzs Aiieid

Informeer nu
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Nu plaatsen
*per advertentie / maand
Advertentie
Duitsland
264 km
DMG Sauer Lasertec80 FineCutting
DMGSauer Lasertec80 FineCutting
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2006, bedrijfsturen: 43.686 h, totale hoogte: 2.300 mm, totaalgewicht: 7.000 kg, tafelbreedte: 500 mm, tafel lengte: 870 mm, verplaatsingsafstand X-as: 800 mm, verplaatsing Y-as: 500 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 700 mm, controllerfabrikant: SIEMENS, controller model: SINUMERIK 840D Powerline, werkbreedte: 500 mm, snijlengte (max.): 870 mm, laservermogen: 100 W, aantal assen: 3, Deze 3-assige DMG Sauer Lasertec80 FineCutting is in 2006 geproduceerd. De machine heeft een X-asverplaatsing van 800 mm, een Y-asverplaatsing van 500 mm en een Z-asverplaatsing van 700 mm. De machine is uitgerust met een Siemens SINUMERIK 840D Powerline-besturing en een uiterst nauwkeurige kruistafel met lineaire aandrijvingen. Als u op zoek bent naar hoogwaardige mogelijkheden voor fijnsnijden met laser, overweeg dan de DMG Sauer Lasertec80 FineCutting-machine die wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Technische gegevens
• Machinetype: laserfijnsnij-, laserboor- en laserlasmachine
• Besturing: Siemens SINUMERIK 840D Powerline
• Tafeltype: kruistafel met lineaire aandrijvingen
• Maximale plaatafmetingen: 870 × 500 mm
• Verticale as met lineaire geleidingen en kogelomloopspindel
• Machinebasis: constructie van mineraalgietwerk
• Lasertype: Lasag KLS246 Nd:YAG-laser
• Gemiddeld laservermogen: 100 W
• Brandpuntsafstand: 70 mm
• Afmetingen van de machine (L × B × H): 6.000 × 5.000 × 2.300 mm
Isdpfxjzl T R Do Aiisid
• Machinelengte: 6.000 mm (inclusief aggregaten, bedienings- en onderhoudsruimte)
• Breedte van de machine: 5.000 mm (inclusief hulpapparatuur, bedienings- en onderhoudsruimte)
• Bedrijfsuren: 43.686 uur
• Toestand lasereenheid: defect aan C-module
Extra uitrusting
• Precitec-bewerkingskop
• Automatische hoogteregeling
• Keller-stofafzuigsysteem
• Automatisch filterreinigingssysteem
• KKT Kraus water-luchtkoeleenheid
• Programmeerbare procesgasdruk
• Volledig gereviseerde lasercaviteit
• Nieuwe pulslamp
• Precitec-laserkopmontagegereedschap
Voordelen van de machine
• Geschikt voor lasernauwkeurig snijden, laserboren en laserlassen
• Zeer nauwkeurige kruistafel met lineaire aandrijvingen
• Automatische hoogteregeling voor nauwkeurige bewerking
• Uitgebreid onderhoudslogboek beschikbaar
• Alle reparaties en vervangingen van onderdelen worden gedocumenteerd
• Inspectie ter plaatse mogelijk
• Reparatie van de lasereenheid mogelijkReparaties worden uitsluitend op verzoek uitgevoerd. Houd er rekening mee dat de verkoopprijs hierdoor kan variëren.
Advertentie
Portugal
264 km
DN SOLUTIONS DVF 8000
DN SOLUTIONSDVF 8000
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2022, spilsnelheid (max.): 18.000 rpm, verplaatsingsafstand X-as: 1.020 mm, verplaatsing Y-as: 850 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 805 mm, controllerfabrikant: FANUC, controller model: 31i-b5, spil-motorvermogen: 22.000 W, tafelbelasting: 800 kg, aantal posities in het gereedschapsmagazijn: 40, aantal assen: 5, Deze 5-assige DN SOLUTIONS DVF 8000 is in 2022 geproduceerd. De machine beschikt over een indrukwekkende X-asverplaatsing van 1.020 mm, een Y-asverplaatsing van 850 mm en een Z-asverplaatsing van 805 mm. De machine heeft een maximale werkstukdiameter van 1.000 mm en een spiltoerental van 18.000 tpm. Als u op zoek bent naar hoogwaardige bewerkingsmogelijkheden, overweeg dan het universele bewerkingscentrum DN SOLUTIONS DVF 8000 dat wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• 15-inch kleurentouchscreen
• CE-gecertificeerd
• Metrische configuratie
• Voeding: 3-fasige wisselstroom 380 V / 50 Hz
• Aantal assen: 5 (X, Y, Z, A, C)
• Simultane 5-assige bewerking
• Absoluut terugkoppelingssysteem (absolute pulscoder op A- en C-as)
• Diameter werktafel: 800 mm
• Maximale werkstukdiameter: 1.000 mm
• Maximale werkstukhoogte: 630 mm
• Vermogen spindelmotor: 22 / 18,5 kW
• Spilconus: HSK-A63
• Type gereedschapshouder: HSK63A
• Koelvloeistofpomp: 2,5 kW / 0,44 MPa / 100 L/min
• Koelmiddel door de spil: 4,0 kW / 2,0 MPa (20 bar)
• Bewaking van de gereedschapsbelasting
Iiedpfx Aszlg Ngoiiod
• Draagbaar MPG-handwiel
• Automatische uitschakeling
• Programmaopslag: 10.240 m (4 MB)
• Capaciteit van 1.000 programma's
• 400 gereedschapsoffsetparen
• 48 werkcoördinatensystemen
• Geheugen met grote capaciteit: 2 GB
• Gegevensserver en geheugenkaart: 2 GB
• Ingebouwd Ethernet
• iHMI-bedieningssysteem (EZI & bewerkingscyclus)
• DSQ1 (AICC II – 200 blokken)
Extra uitrusting
• Scharnierende riem-spaantransporteur (achterzijde)
• Cycloonfiltersysteem
• Voorbereid voor Renishaw-taster (RMI-Q) + software
• Externe voedingstransformator
• Netfilter
• Machine-hijsogen
Ontdek meer gebruikte machines
Advertentie
België
264 km
DMG DECKEL MAHO DMU 100T
DMG DECKEL MAHODMU 100T
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2003, bedrijfsturen: 30.195 h, spilsnelheid (max.): 12.000 rpm, verplaatsingsafstand X-as: 1.080 mm, verplaatsing Y-as: 635 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 710 mm, controllerfabrikant: HEIDENHAIN, controller model: Millplus IT, aantal posities in het gereedschapsmagazijn: 32, aantal assen: 5, Deze 5-assige DMG DECKEL MAHO DMU 100T is in 2003 geproduceerd. De machine beschikt over indrukwekkende verplaatsingen van 1.080 mm op de X-as, 635 mm op de Y-as en 710 mm op de Z-as. De machine is uitgerust met een volledig gereviseerde Nikken CNC-draai- en kanteltafel en een Erowa Robot Easy-automatiseringssysteem met 12 palletstations. Als u op zoek bent naar hoogwaardige bewerkingsmogelijkheden, overweeg dan het DMG DECKEL MAHO DMU 100T universeel bewerkingscentrum dat wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Assen: 5-assig (X, Y, Z + A, B)
• Opmerking over de staat: De spil is in botsing gekomen met het werkstuk en zit momenteel vast. Er is aangegeven dat deze door een gespecialiseerd servicebedrijf kan worden gereviseerd/opnieuw geïnstalleerd; geschatte kosten voor onderdelen bedragen ca. € 7.000.
Aanvullende uitrusting
• Automatisering: Erowa Robot Easy-systeem met 12 palletstations
Ijdpfx Aiezlgxusioid
• Werkstukopspanning: Erowa nulpunts-opspansysteem (uitgebreide set)
• Draai-/kanteltafel: Nikken CNC-draai- en kanteltafel (volledig gereviseerd in 2016)
Technical Specification
Taper Size SK 40
Advertentie
Duitsland
264 km
DECKEL MAHO DMF 260/11
DECKEL MAHODMF 260/11
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2014, bedrijfsturen: 20.030 h, spilsnelheid (max.): 18.000 rpm, verplaatsingsafstand X-as: 2.600 mm, verplaatsing Y-as: 1.100 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 900 mm, controllerfabrikant: HEIDENHAIN, controller model: iTNC 530 HSCI, spil-motorvermogen: 23.000 W, tafelbelasting: 1.200 kg, aantal posities in het gereedschapsmagazijn: 30, aantal assen: 5, Deze 5-assige DECKEL MAHO DMF 260/11 is in 2014 geproduceerd. De machine beschikt over een indrukwekkende X-asverplaatsing van 2600 mm, een Y-asverplaatsing van 1100 mm en een Z-asverplaatsing van 900 mm. De machine is uitgerust met een verticale motorspindel met een toerentalbereik van 20 – 18.000 tpm en een gereedschapsmagazijn met een capaciteit van 30 gereedschappen. Als u op zoek bent naar hoogwaardige freesmogelijkheden, overweeg dan het DECKEL MAHO DMF 260/11 universeel bewerkingscentrum. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Iiodpfx Aey D Ilcsiied
• Besturingsinterface: Heidenhain ERGOline, 19-inch scherm
• Eilgang: 40 m/min; Versnelling: 4 m/s²
• Hoofdspil: Verticale motorspil met een vermogen van 23 / 5 / 13,5 kW (25 / 100% ED)
• Gereedschapsmagazijn: 30 gereedschappen; kettingmagazijn met dubbele grijper; chip-to-chip 9 s
• Tafel: 3200 x 1100 mm
• Geïntegreerde draaitafel: diameter 1050 mm
• Spanning: hydraulisch
• Meetsysteem: Directe meetsystemen
• Machineopbouw: Volledig gesloten behuizing met koelvloeistoftank; 2 draaibare kijkvensters
• Luchttoevoer: Afdichtingslucht voor lineaire meetsystemen
• Lucht door de spil: selecteerbaar via M-functie
• Bedrijfsmodus: Procesbewaking tijdens de productie
• Taal: Duitse / Engelse schermteksten
• Ontspannen van het werkstuk: Automatische modus ingeschakeld
• Conditie/onderhoudsgeschiedenis:
• Nieuwe spil en nieuwe geleidingen, volledig vernieuwd door DMG (januari 2026)
• Geometrie opnieuw gemeten en afgesteld door DMG (januari 2026)
• Nieuwe spil met minder dan 100 bedrijfsuren
Extra uitrusting
• Spanentransporteur: schraapbandtype
• Tastkop: Heidenhain TS 649 infrarood-meetsensor
• Gereedschapsmeting: Blum laser-gereedschapsmeetsysteem
• Kinematische kalibratie: 3D quickSET
• Machinebeveiliging: MPC Machine Protection Control
• Interne koelvloeistoftoevoer: 40 bar / 600 l met papierbandfilter
• Koelvloeistof-/nevelafzuiging: afzuigsysteem voor olie- en emulsienevel; afzuigcapaciteit 2 x 1600 m³/h
• Elektronisch handwiel
• Spoelpistool voor koelvloeistof (meegeleverd)
Technical Specification
Taper Size HSK 63
Advertentie
Meerssen
99 km
Dubbele slijpmachine + afzuiging
FLOTTTS 250 SDP + MA 600 D
Bellen
Bouwjaar: 2018, Toestand: zo goed als nieuw (tentoonstellingsmachine), Trillings-, geluidsarm en onderhoudsvrije motor
Rondom gesloten beschermkappen
Stabiele verstelbare werkstukaanslag
Hoog veiligheidsgemak door verstelbare gelaatbeschermkap (L+R)
Geschikt voor slijpen en ontbramen van allerlei soorten gereedschappen, metalen profielen, etc.
Motorbeveiligingsschakelaar en nulspanningsbeveiliging
Aansluitkabel met Schucko-stekker (SW modellen)
Aansluitkabel met CEE-stekker 16A (SD P modellen)
Met 2 slijpstenen (1x grof, 1x fijn)
Machineonderstel met nood-uit knop, rem en afzuiging
Isdpfx Aeiiyuqoiieid
Ook andere modellen uit voorraad beschikbaar! Informeer naar de actuele voorraad.
Advertentie
Meerssen
99 km
Dubbele slijpmachine
FLOTTTS 175 Pro
Bellen
Bouwjaar: 2019, Toestand: zo goed als nieuw (tentoonstellingsmachine), Trillings-, geluidsarm en onderhoudsvrije motor
Rondom gesloten beschermkappen
Stabiele verstelbare werkstukaanslag
Isdpfx Aijiiyq Hjijid
Hoog veiligheidsgemak door verstelbare gelaatbeschermkap (L+R)
Geschikt voor slijpen en ontbramen van allerlei soorten gereedschappen, metalen profielen, etc.
Motorbeveiligingsschakelaar en nulspanningsbeveiliging
Aansluitkabel met Schucko-stekker (SW modellen)
Aansluitkabel met CEE-stekker 16A (SD P modellen)
Met 2 slijpstenen (1x grof, 1x fijn)
Ook andere modellen uit voorraad beschikbaar! Informeer naar de actuele voorraad.
Advertentie
Meerssen
99 km
Dubbele slijpmachine + afzuiging
FLOTTTS 200 SDP + MA 400 D
Bellen
Bouwjaar: 2017, Toestand: zo goed als nieuw (tentoonstellingsmachine), Trillings-, geluidsarm en onderhoudsvrije motor
Rondom gesloten beschermkappen
Stabiele verstelbare werkstukaanslag
Hoog veiligheidsgemak door verstelbare gelaatbeschermkap (L+R)
Geschikt voor slijpen en ontbramen van allerlei soorten gereedschappen, metalen profielen, etc.
Motorbeveiligingsschakelaar en nulspanningsbeveiliging
Iijdpfx Aoiiyr Ssiisd
Aansluitkabel met Schucko-stekker (SW modellen)
Aansluitkabel met CEE-stekker 16A (SD P modellen)
Met 2 slijpstenen (1x grof, 1x fijn)
Machineonderstel met nood-uit knop, rem en afzuiging
Advertentie
Meerssen
99 km
Combi bandschuur en slijp + afzuiging
FLOTTTSB 250 P + MA 600 D
Bellen
Bouwjaar: 2020, Toestand: zo goed als nieuw (tentoonstellingsmachine), Hoge prestaties
Sublieme afwerking
Schuurbandinrichting in hoogte verstelbaar 0-90°
Iedpfxoiiywzo Aiioid
Maximale afmetingen vlakslijpen
Bandaanpassing met fijnafstelling
Werkstukaanslag
Perfect uitgebalanceerd, trillings- en geluidsarm
Dubbele stofafzuiging aansluiting Ø 50mm
Motorbeveiligingsschakelaar met nulspanningsbeveiliging
Materiaalaanslag
Standaard schuurband 1300 x 75 mm (bruin) korrel 80
Slijpsteen 250 x 40 x 51 mm, korrel 80
Vonkbescherming
Aansluitkabel met CEE stekker
Met machinestandaard, noodstop, rem en afzuiging
Ook andere modellen uit voorraad beschikbaar! Informeer naar de actuele voorraad.
Advertentie
Duitsland
264 km
GEHRING L2-630
GEHRINGL2-630
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2010, aantal assen: 3, Deze 3-assige GEHRING L2-630 verticale hoonmachine werd vervaardigd in 2010. Ze beschikt over een draaitafel met 6 stations, twee hoonstations, twee meetstations en een borstelstation. Volledig geautomatiseerd met een robotaanvoer, overweeg de mogelijkheid om deze GEHRING L2-630 verticale hoonmachine te kopen. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Isdpfx Asx D Rinsiisid
Advertentie
Wiesbaden
270 km
Hand-hoonmachine
NAGELHHM 90
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Honingbereik: 1,9 - 100 mm
Spiltoerentallen traploos regelbaar in 2 groepen: 95 - 3500 tpm
Aandrijfmotor, tandwielmotor: 380 V, ca. 0,55 kW
Werkhoogte: 1000 mm
Benodigde ruimte: 1150 x 800 x 1250 mm
Ijdszibviopfx Aiisid
Gewicht ca.: 260 kg
Advertentie
Pfaffenhofen
362 km
Sunnen EC-3500 honmachine
SunnenEC-3500
Bellen
Toestand: gebruikt, Functionaliteit: volledig functioneel, ingangsspanning: 400 V, Uitrusting: documentatie / handleiding, Precisie kruisslijpmachine
Sunnen Eclipse EC-3500 CGM-27, gebruikt
Boordiameter – slijpbereik 1,5 – 165 mm
Slaglengte – slijplengte 6 – 170 mm
Spindeltoerental 200 – 3.000 tpm
Slagfrequentie 60-500 slagen
Totale benodigde vermogen – spindelaandrijving 4,1 kW
Slagmotor 1,1 kW
Machinegewicht ca. 1.200 kg
SICK veiligheidslichtbarrière
Horizontale kruisslijpmachine / slijpmachine, type EC 3500, en bedieningshandleiding
Vervangende filterpatronen – aanwezig
Documentatie/handleiding, typeplaat – aanwezig
Een bezichtiging onder spanning is mogelijk na voorafgaande afspraak.
Prijs op aanvraag
Ijdpfoyx Dv Hjx Aiieid
Bij alle technische gegevens voorbehouden aan typfouten/vergissingen.
Verkoop uitsluitend in landen van de EU.
Advertentie
Metzingen
411 km
Slijpmachine - Interieur - Verticaal
GEHRING1 Z 250 - 131
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1965, Achter diameter 80 mm
Slag 280 mm
Projectie 300 mm
Totaal benodigd vermogen 6 kW
Machinegewicht ca. 2,6 ton
max. hoonde diameter 10-100 mm
maximale hoondiepte ca. 250 mm
max. spindelslag 260 mm
keel diepte 300 mm
Montagehoogte 1.000 mm
Tafelafmetingen 350 x 500 mm
Tafelhoogte boven vloer 500 mm
Spilsnelheden traploos regelbaar ca. 85 - 300 tpm
170 - 600 omw/min
Ijdpfjt Hwupex Aiijid
Slagsnelheden, hydrostatisch 0 - 23 m/min
Spindelaandrijving 2 kW
Totale aandrijving ca. 6 kW - 380 V - 50 Hz
Gewicht ca. 2.600 kg
Accessoires / speciale uitrusting
"Gemonteerde zwenktafel met 2 standen voor het vasthouden van 2 werkstukken
met mechanische werkstukklemming via hendel.
"Hydraulische toevoer van het gereedschap
" Uitschakeling via tijdregeling, waarschijnlijk luchtmeetinrichting.
" Slijpoliesysteem, diverse spatplaten enz.
Staat : goed - klaar voor demonstratie
Levering : uit voorraad - zoals geïnspecteerd
Betaling : strikt netto - na ontvangst factuur
Wij vragen naar uw bestelling.
Meer hoonmachines altijd op voorraad vraag het ons.
Advertentie
Metzingen
411 km
Slijpmachine - Interieur - Verticaal
GEHRINGM 3 - 40 - 12
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1984, Achter diameter 12 mm
Slag 40 mm
Uitsteeksel mm
Totaal benodigd vermogen 15 kW
Machinegewicht ca. 5 ton
Benodigde ruimte ca. m
G E H R I N G
3 - spindel verticale portaalhoonmachine
Type M 3 - 40 - 12
bouwjaar 1986
Ijdst Hwvtopfx Aiisid
_____
Hoon-Ø normaal/maximaal 2,5 - 12 / 40 mm
maximale hoon diepte ca. 4-40 mm
max. spindelslag 40 mm
Montagehoogte tafel tot onderkant/bovenkant spindel 300 mm
Tafelafmetingen / Æ 750 mm
Tafelhoogte boven vloer 1.100 mm
Spiltoerental instelbaar op elk toerental 800 -4.000 tpm
Hefsnelheid traploos instelbaar 380 DH/min
Spindelaandrijving 3 x 1 kW
Totale aandrijving 15 kW - 380 V - 50 Hz
Gewicht 5.000 kg
Accessoires / speciale uitrusting
- Machine is uitgerust voor het nauwkeurig honen van een autoklephuis van ca. Æ12 x 40 mm hoog,
met een blind gat van ca. Æ8 mm x 20 mm, bestaande uit:
- BOSCH PLC-besturing voor programmeerbare werkvolgorde en Cylindromatic "S"-besturing.
- 8 stations - Roterende indexeertafel, type DH 750-45, ca. Æ 750 mm
- Bin Laden van de werkstukken via een glijgoot, buiten het tafelbereik is er een ontbraamstation
ontbraamstation, voormeetstation en een werkstukdraaistation
- Voorhonen met aansluitend meetstation
- Tussenhonen met aansluitend meetstation
- Eindhonen met aansluitend meetstation
- Lossen en sorteren van werkstukken voor goede en slechte onderdelen
- MAZ - 8-42 Mechanische automatische toevoerkoppen voor hoonuitbreiding
- De 3 meetstations werken door middel van een luchtmeetdoorn, die in de boring beweegt
en indien nodig correctiewaarden doorgeeft aan de fijne invoer van de spindel.
- Compleet koeloliesysteem met bandfilter, aparte schakelkast, aparte hydrauliek, enz.
Advertentie
Metzingen
411 km
Slijpmachine - Interieur - Verticaal
KADIAVZH 90/450 F
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1998, Achter diameter 90 mm
Slag 490 mm
uitsteeksel 400 mm
Totaal benodigd vermogen 10 kW
Machinegewicht ca. 3.500 kg
Benodigde ruimte ca. m
K A D I A
Verticale hoonmachine
Type VZH 90 / 450 F
Bouwjaar 1998 Serie nr. 50 / 1790
_____
max. hoon diameter 10 - 90 mm
max. hoondek 30 - 450 mm
max. spindelslag 490 mm
Spindelprojectie 400 mm
Montagehoogte onder spindelneus ca. 1.200 mm
Tafelafmetingen ca. 400 x 600 mm
Max. werkstukdiameter ca. 700 mm
Spiltoerental traploos 160 - 830 tpm
Slagsnelheid traploos instelbaar 25 mm/min.
Spindelaandrijving 4,5 kW
Totale aandrijving 10 kW - 400 V - 50 Hz
Gewicht ca. 3.500 kg
Totale hoogte van de machine ca. 4.000/3.300 mm
Accessoires / speciale uitrusting
- Machine uitgerust met een SIEMENS S 5 / Unipos 4.0 PLC-besturingssysteem
voor het invoeren van alle belangrijke hoonparameters zoals gereedschapssnelheid, slaglengte, expansie, hoontijd, foutmeldingen, enz,
Isdpfxet Hw T Sj Aiisid
expansie, hoontijd, foutmeldingen, enz.
- met een vaste tafel van 600 x 400 mm
- Automatische uitschakeling na een specifieke en instelbare tijd
met aansluitende spindelterugloop
- Automatische gemotoriseerde uitbreiding van het hoongereedschap via elektrische/mechanische toevoerkop
ESZ 90/1 D aanvoerkop
- gescheiden hydraulica, centrale smering, werkstukkleminrichting
op de tafel
- Momenteel geen geschikt koelmiddel, geen hoongereedschap.
Conditie : goed tot zeer goed - klaar voor demonstratie
Levering : uit voorraad - zoals hier te zien
Betaling : strikt netto - na ontvangst factuur
Advertentie
Metzingen
411 km
Slijpmachine - Interieur - Horizontaal
SUNNENMBC-1804-G
Bellen
Toestand: gebruikt, Boringdiameter 165 mm
Slag 120 mm
Spitshoogte 100 mm
Totaal benodigd vermogen 1,5 kW
Machinegewicht ca. 1 t
SUNNEN (USA)
Horizontale automatische honmachine
Type MBC 1804 G
Bouwjaar 1K1-90075
Honneerbereik – Ø met meetbesturing 1,5 – 51 mm
met automatische slag 1,5 – 95 mm
bij handmatige slag 1,5 – 165 mm
Werkstuklengte max. ca. 400 mm
Werkstuklengte met meetbesturing max. 254 mm
12 spindelsnelheden 200 – 2.500 /min
Iiedpfx Asw U U Iqoiied
5 slagaantallen 80 – 310 slagen/min
Slaglengte bij automatische slag 6 – 120 mm
Aandrijving honspindel/hubmotor 0,75 / 0,37 kW - 380 V - 50 Hz
Totaal vermogen ca. 1,5 kW - 380 V - 50 Hz
Toebehoren / special equipment:
• Automatische bewerkingscyclus met automatische mechanische slag, automatische hydro-mechanische uitzetting van het hongereedschap en automatische uitschakeling bij het bereiken van de gewenste diameter.
• Elektromechanische meetbesturing tegenover de gereedschapsspindel voor opname van een meetsensor met de nominale diameter, die de automatische uitschakeling start.
• Traploos instelbare uitzetdruk
• Voetschakelaar voor handmatige bediening
• Geïntegreerde honingolievoorziening
• Bedieningshandleidingen. Helaas geen gereedschaphouders of ander toebehoren bijgeleverd.
Staat: Zeer goede staat! Geschikt voor alle honwerkzaamheden!
Binnenkort: klik hier voor een video van de machine:
Levering: uit voorraad, direct beschikbaar, FCA Metzingen
Betaling: netto - na ontvangst van de factuur.
Advertentie
Duitsland
264 km
DMG Mori Seiki LaserTec 50
DMG Mori SeikiLaserTec 50
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2019, verplaatsingsafstand X-as: 540 mm, verplaatsing Y-as: 500 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 700 mm, controllerfabrikant: SIEMENS, controller model: 840D, aantal assen: 5, Deze 5-assige DMG Mori Seiki LaserTec 50 is geproduceerd in 2019. Hij beschikt over een Celos met Siemens 840D sl Operate besturing, geïntegreerde ytterbium cw fiberlaser en een compact ontwerp met een voetafdruk van 4 m². Ideaal voor het bewerken van diamantgereedschappen met afmetingen tot Ø 355 mm en een lengte tot 420 mm. Als je op zoek bent naar laserbewerkingsmogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan de DMG Mori Seiki LaserTec 50 machine die we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Besturing: CELOS met Siemens 840D sl Operate; 21,5" ERGOline-besturing met multi-touch scherm
• Processen: Laserfijnsnijden, laserboren, laserlassen
• Werkcapaciteit: Diamantgereedschappen bewerken tot Ø 355 mm en 420 mm lengte
• Assen/tafel: NC-draaitafel; 5-assige transformatie; motoren met hoog dynamisch koppel in B- en C-as
• Aandrijvingen: Lineaire aandrijvingen in X/Y met versnelling > 1 g
• Laserbron: Geïntegreerde ytterbium CW fiberlaser; 450 W QCW ytterbium fiberlaser met 4.500 W puls piekvermogen en 450 W gemiddeld vermogen
• Verwerkingskop: brandpuntsafstand van 80 mm; botsingsschakelaar
• Zicht: Camera door straalpad voor fiberlaser
• Constructie: Massieve gegoten minerale basis
• Voetafdruk: Ca. 4 m²
• Conditie/gebruik: ~100 werkuren (als nieuw)
• Opmerkingen: CNC-precisielasermachine met hogesnelheidsbewerking; zeer dynamisch en nauwkeurig
Iodpfxjyfv Tve Aiioid
Extra uitrusting
• Fanuc robotautomatisering
• Automatisch afzuigsysteem Keller
• Kelder afzuigsysteem
Advertentie
Stuttgart
387 km
Honingmachine
KADIA3LH90/630T
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2008, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 50/2150, (Vertel ons uw biedprijs)
Verkoop alleen binnen Europa, incl. Turkije
Prijs zonder verpakking; leveringsvoorwaarde: FCA (machinelocatie)
=====
Technische gegevens zie brochure.
Alle garantierechten zijn uitgesloten.
Isdpfx Aijzlxlysijid
Voor de juistheid van de technische gegevens en het bouwjaar,
voor de volledigheid van accessoires en gereedschap,
en voor het voldoen aan alle veiligheids- en milieubeschermingsvereisten die zijn vastgelegd in de voorschriften ter voorkoming van ongevallen.
Geen verkoop aan particulieren.
Verkoop alleen binnen Europa, incl. Turkije
Prijs zonder verpakking; Leveringstoestand: FCA (machinelocatie)
=====
Technische gegevens zie hand-out in bijlage.
Duitse tekst is leidend. Zonder enige garantie en waarborg, inclusief volledigheid van gereedschap & accessoires en milieu- en veiligheidsvoorschriften.
Geen particuliere verkoop.
Advertentie
Duitsland
264 km
HERMLE C 600 U
HERMLEC 600 U
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2000, bedrijfsturen: 38.515 h, spilsnelheid (max.): 10.000 rpm, totaalgewicht: 6.500 kg, verplaatsingsafstand X-as: 450 mm, verplaatsing Y-as: 300 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 400 mm, controllerfabrikant: HEIDENHAIN, controller model: iTNC 426, aantal assen: 5, Deze 5-assige HERMLE C 600 U werd vervaardigd in 2000. De machine heeft een X-as verplaatsing van 450 mm, een Y-as verplaatsing van 300 mm en een Z-as verplaatsing van 400 mm, wat veelzijdige bewerkingsmogelijkheden biedt. De machine is uitgerust met een HSK 63 gereedschaphouder en een Heidenhain iTNC 426 CNC besturing voor precisiebewerkingen. Als u op zoek bent naar bewerkingsmogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan het HERMLE C 600 U universele bewerkingscentrum dat we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Stoorcirkel (Störkreis): 400 mm
• Bedrijfsspanning: 400 V (3 fase, 50 Hz)
• Stuurspanning: 24 V (DC)
• Totale nominale stroom: 63 A
• Totaal vermogen: 42 kVA
• Spindel aan: 38.515 uur
• Assen in beweging: 36.413 uur
• CTS
• Spanentransporteur
Technical Specification
Taper Size HSK 63
Iijdpfsyz Tygex Aiisd
Through-spindle Coolant Yes
Vertrouwenszegel
Door Werktuigen gecertificeerde dealers

Advertentie
Beringen
433 km
Honingmachine
SUNNENMBB 1690 G
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Horizontaal
Handmatig
met automatische invoer
Honlengte: -406 mm
Honingsdiameter: 1,5 - 165 mm
Spilsnelheid: 200-2500 tpm
Diverse accessoires
Iijdpfx Aozhl Tvjiied
MARCELS MASCHINEN AG
Advertentie
Oberriet
515 km
Honingmachine
Pemamo Honing Phosa SAMDR 140 NC
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2004, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 208, werkstukgewicht (max.): 17 kg, type ingangsstroom: Airconditioning, spindelsnelheid (min.): 150 rpm, spilsnelheid (max.): 2.500 rpm, totale hoogte: 1.550 mm, totale breedte: 800 mm, totale lengte: 1.450 mm, honingdiameter: 50 mm, totaalgewicht: 500 kg, Uitrusting: toerental traploos regelbaar, Te koop: een hoogwaardige honmachine Pemamo MDR 140 NC (bouwjaar 2004) in goede en direct operationele staat. De machine is ideaal voor nauwkeurige binnenbewerking in het µm-bereik en is altijd betrouwbaar ingezet. Highlights: • Zwitserse precisie-machine (Pemamo) • Zeer hoge nauwkeurigheid • Direct inzetbaar – demonstratie mogelijk • Robuuste en duurzame constructie De machine is per direct inzetbaar en kan op afspraak onder spanning worden bekeken. Verkoop zonder garantie, af locatie. De machine wordt spanningsloos en zonder perslucht overgedragen. Betaling vóór afhaling.
Iiodpfx Aezb Enzsiijd
Advertentie
Duitsland
264 km
DMG MORI DMU 75 monoblock
DMG MORIDMU 75 monoBLOCK
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2017, bedrijfsturen: 3.243 h, spilsnelheid (max.): 18.000 rpm, verplaatsingsafstand X-as: 750 mm, aantal assen: 5, Deze 5-assige DMG MORI DMU 75 monoBLOCK is in 2017 geproduceerd. De machine is uitgerust met een Siemens SINUMERIK 840 D-besturingssysteem en een hogedrukpomp voor interne koelvloeistoftoevoer bij 20 bar. De machine is uitgerust met een 3D-meetsensor van Heidenhain en beschikt over 60 magazijnposities. Als u op zoek bent naar hoogwaardige bewerkingsmogelijkheden, overweeg dan het DMG MORI DMU 75 monoBLOCK universele bewerkingscentrum dat wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Meetsensor: 3D-meetsensor van Heidenhain, TS649, HSK-opname
• Hogedrukpomp voor interne koelvloeistoftoevoer: 20 bar
• Siemens-besturing: SINUMERIK 840D Solutionline (Operate)
• CELOS
Iisdpfx Aiezdzmwjied
• Koelvloeistoftank met zuiverings- en koelsysteem
• Spaanband
• Magazijnposities: 60
Technical Specification
Through-spindle Coolant Yes
Advertentie
Babberich
195 km
Honingmachine
PleigerHF 75 / 115 S-30
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2002, Langgatboormachine PLEIGER - HF 75 / 115 S 30
Iiodpfx Aiskvnc Sjied
Wij maken het zoeken voor u gemakkelijker
U ontvangt direct en gratis nieuwe aanbiedingen per e-mail
U kunt de zoekopdracht te allen tijde eenvoudig beëindigen
Gebruikte hoonmachines (102)
Nu Werktuigen volledig doorzoeken met meer dan 200.000 gebruikte machines.Blader door de populairste machinenamen:

Informeer nu
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Nu plaatsen
*per advertentie / maand








































































































































































