WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Leipzig Duitsland
Lamellenbandzaag WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
more Images
WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
Machinegegevens
Machinetype:
Lamellenbandzaag
Producent:
WINTER
Model:
HP-11-PB-400 DELUXE
Bouwjaar:
2025
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Leipzig Duitsland
A185-39436
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 09.12.2025
Omschrijving
Afmetingen (Lengte/Breedte/Hoogte) 2860x1120x1140 mm
Gewicht 1260 kg
Totale vermogensbehoefte 19 kW
Lamellen lintzaag HP-11-PB-400 DELUXE
- Max. werkstukafmetingen 400 x 250 mm
- Min./max. afstand van zaaglint tot transportband 4 - 125 mm
- Transportband breedte 385 x 5480 mm
- Wieldiameter 711 x 51 mm
- Min. werkstuklengte 200 mm
- Traploos instelbare doorvoersnelheid 5 - 25 m/min. (Standaard: 15 m/min, optioneel: 25 m/min)
- Lintzaag afmeting 4470 x 50 x 0,90 mm
- Aandrijfmotor 15,0 kW
- Hydrauliekmotor 2,2 kW
- Motor voor hoogteverstelling 1,5 kW
- Spanning 400 V / 50 Hz
- Aansluiting voor afzuiging 4 x 100 mm
Gjdpfevz E Spox Alyjbl
- Koelinstallatie
- Pneumatisch aangedreven drukrol bij invoer met schokdemper
- Pneumatische drukrol voor nauwkeurig zagen
- Minimale lameldikten van 1,0 - 2,0 mm
- Gladde, verlijmbare zaagsnede
- Lintzaag snede van 1,2 - 1,6 mm (50% materiaalbesparing)
- Zaagnauwkeurigheid +/- 0,5 mm
- PLC-besturing met gebruiksvriendelijke touchscreen bediening
- Ampèremeter voor controle van de spaanafname
- Ideale machine voor het opdelens van vloerdelen en panelen
Transportafmetingen met pallet:
Frame: 2180 x 1120 x 1140 mm / 1000 kg
Transportband: 2860 x 640 x 740 mm / 260 kg