Stork PD-IV-1200-NSDC
Bouwjaar
1985
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
Zeefdruksysteem Stork PD-IV-1200-NSDC
more Images
Stork PD-IV-1200-NSDC
Stork PD-IV-1200-NSDC
Stork PD-IV-1200-NSDC
Stork PD-IV-1200-NSDC
Stork PD-IV-1200-NSDC
Machinegegevens
Machinetype:
Zeefdruksysteem
Producent:
Stork
Model:
PD-IV-1200-NSDC
Bouwjaar:
1985
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Deutschland Duitsland
A154-80343
Referentienummer:
INNO26669
Laatste aanpassing:
over 10.02.2025
Omschrijving
Het systeem bestaat uit 7 zeefdrukunits, 6 met drogers en 1 zonder. Olbrich diepdrukunit, Olbrich warmdruk- en kalanderunit, Brinkhaus koelsegment, MT snijunit en Olbrich walsmachine. De afzonderlijke aandrijvingen zijn in 2008 toegevoegd. Productiesnelheid (afhankelijk van product): 60m/min. Substraat: max. printbreedte: 1200mm, max. baanbreedte: 1250mm, herhaling: 640mm, herhaling optioneel: 530mm/914mm. Lengte hoofdkanaal: 28m, baanbreedte: 1200mm.