ZGR1400/2,0
Draaibuigmachine
Prod-Masz
ZGR1400/2,0
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Halver
Machinegegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
- Locatie:
- Oststraße 12, 58553 Halver, Deutschland
Omschrijving
Buigbank ZGR1400/2.0 van Prod-Masz om ter plaatse uit te proberen en direct mee te nemen.
Gratis levering tot 150 km.
Technische instructies krijgt u ter plaatse.
-Werkbreedte 1400mm
-Plaatdikte tot 2,0 mm (non-ferrometalen)
-Buighoek tot 145°
-Doorgang: 80 mm
-graden schaal
-Stop voor vooraf ingestelde buighoeken
-Plank voor dienbladen
- Diepteaanslag voorzijde
-Gewicht ca. 175 kg
-Certificaat CE
-12 maanden garantie
Accessoires - rolschaar (tot 0,8 mm) 350EUR
Verzending binnen Duitsland 180EUR
Alle prijzen zijn exclusief 19% BTW
Zelf verzamelen
Gbodpfxjtctmme Alysl
Andere afmetingen (1000,1400,2140,2640,3140,3640,4140mm) op aanvraag
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Gratis levering tot 150 km.
-Werkbreedte 1400mm
-Buighoek tot 145°
-Doorgang: 80 mm
-graden schaal
-Plank voor dienbladen
- Diepteaanslag voorzijde
-Gewicht ca. 175 kg
-Certificaat CE
-12 maanden garantie
Zelf verzamelen
Gbodpfxjtctmme Alysl
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2018
25 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 2353 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Singen (Hohentwiel)
442 km
Draaibuigmachine
Prod-Masz Mobile AbkantbankZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu
Advertentie
Rödermark
316 km
Kralen- en flensmachine
STÜCKMANN - HILLEN46212
STÜCKMANN - HILLEN46212
Mierlo
132 km
Zetbank
RogiWFM1500
RogiWFM1500
Kreuztal
253 km
PROD-MASZ Kantbank AbkantbankBiegemaschine 1400mm/2.0 Stahl