MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
Bouwjaar
2021
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
MG MG4R1520C MG MG4R1520C
more Images
MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
MG MG4R1520C
Machinegegevens
Machinetype:
MG MG4R1520C
Producent:
MG
Model:
MG4R1520C
Bouwjaar:
2021
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Totaalgewicht:
4.920 kg
Totale breedte:
1.460 mm
Totale hoogte:
1.520 mm
Productlengte (max.):
2.925 mm
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A218-28053
Referentienummer:
DE-BEN-MGX-2020-00001
Laatste aanpassing:
over 05.05.2026
Omschrijving
Rolbuigmachine geproduceerd in 2021. Deze MG MG4R1520C heeft een werkbreedte van 1.550 mm en een buigcapaciteit van 20,0 mm. De machine heeft een CNC TouchCommand EVO besturing voor meer precisie en efficiëntie. Als je op zoek bent naar hoogwaardige buigmogelijkheden, overweeg dan de MG MG4R1520C machine die we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• werkbreedte: 1.550 mm
• Buig-/voorbuigcapaciteit: 20,0 / 16,0 mm
• Bovenste walsdiameter: 270 mm
• Diameter onderwals: 260 mm
• Diameter zijwals: 220 mm
• Aandrijfvermogen (centrale hydrauliek): 7,5 kW (15 A)
• Besturing: CNC TouchCommand EVO
• Elektrische voeding: 400 V, 50 Hz, 3Ph + PE
Extra uitrusting
• Kronen van rollen
• Inductief geharde walsen
• Kalibratie apparaat
Godpfjy Ifrzex Alysit
• Apparaat voor kegelbuigen
• Hydraulische rem voor bovenwals
• Extra wals (1.550 x 230 mm)