MAZAK HCN 4000Mazak
HCN 4000
MAZAK HCN 4000
Mazak
HCN 4000
Bouwjaar
2018
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland
Machinegegevens
- Machinetype:
- MAZAK HCN 4000
- Producent:
- Mazak
- Model:
- Bouwjaar:
- 2018
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
- Bedrijfsuren:
- 13.321 h
Prijs & locatie
- Locatie:
- , Duitsland
Bellen
Technische details
- Verplaatsingsafstand X-as:
- 560 mm
- Verplaatsing Y-as:
- 640 mm
- Verplaatsingsafstand Z-as:
- 640 mm
- Controllerfabrikant:
- MAZATROL
- Controller model:
- SmoothG
- Spilsnelheid (max.):
- 18.000 rpm
- Spil-motorvermogen:
- 35.000 W
- Aantal posities in het gereedschapsmagazijn:
- Aantal assen:
- 4
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A207-20937
- Referentienummer:
- DE-MIL-MAZ-2018-00001
- Laatste aanpassing:
- over 03.02.2026
Omschrijving
Deze 4-assige Mazak HCN 4000 is gemaakt in 2018 en heeft een Mazatrol SmoothG besturing, doorloopkoeling op 32 bar en een Renishaw OMP 60 schakelende meettaster. Met een spindelsnelheid tot 18.000 tpm en een gereedschapmagazijncapaciteit van 60 is hij ideaal voor nauwkeurig en efficiënt bewerken. Overweeg de kans om dit Mazak HCN 4000 horizontale bewerkingscentrum te kopen. Neem contact met ons op voor meer informatie over deze machine.
• Tafel: Palletformaat 400 x 400 mm; Aantal pallets 2; Indexering in stappen van 1°
• Besturing: Mazatrol SmoothG
• Koelmiddel/lucht: Doorspillkoeling 32 bar; Doorspilluchttoevoer; Niagara-spoeling
Gsdpfx Alex Enlleyobl
• Functies: Tappen zonder compensatieklauw (stijf tappen); G00 kantelfunctie
• Conformiteit: CE-markering
Extra uitrusting
• Renishaw OMP 60 schakelende meettaster
• Renishaw Inspection+ (versie 2022)
• Meetsysteem voor gereedschaplengte
• Systeem voor gereedschap-ID
• Spanentransporteur
• Extra filterpatronen
Technical Specification
Taper Size SK 40
• Besturing: Mazatrol SmoothG