Matec 30HV
Bouwjaar
2016
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Neer Nederland
Universeel bewerkingscentrum Matec 30HV
more Images
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Machinegegevens
Machinetype:
Universeel bewerkingscentrum
Producent:
Matec
Model:
30HV
Bouwjaar:
2016
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
8.737 h
Prijs & locatie
Locatie:
Heldenseweg 27 Neer, 6086 pd Neer, Niederlande Nederland
Bellen
Technische details
Verplaatsingsafstand X-as:
3.000 mm
Verplaatsing Y-as:
800 mm
Verplaatsingsafstand Z-as:
800 mm
Snelle verplaatsing X-as:
30 m/min
Snelle verplaatsing Y-as:
30 m/min
Snelle verplaatsing Z-as:
Omschrijving
Matec 30HV 3000x800x800 mm
NC zwenkkop +/- 105 graden draaibaar
Heidenhain TNC640
Handwiel
Motorspindel 15.000 tpm / 30 kW / 198 Nm
Gereedschapsopname HSK 63A
48 gereedschapsposities
IKZ 40 bar
Bandfilterinstallatie 450 liter
Lucht door de spil
Olie-nevelafzuiging (links & rechts)
Gbsdpfx Alsyaa Sfjysl
Scheiding voor pendelbediening
Zijdelingse laaddeur
Voorbereiding voor extra NC-as
3D meettaster Renishaw RMP60
Gereedschapsbreukcontrole (laser)
Spanhydrauliek 100 bar / 10 l./min.