Ceem Schrumpfpacker tweedehands te koop (66)
Resultaten sorteren
- Laagste prijs Hoogste prijs
- De nieuwste advertenties Oudste advertenties
- Kortste afstand Verste afstand
- Nieuwste bouwjaar Oudste bouwjaar
- Laatste update Oudste update
- Fabrikant A tot Z Fabrikant Z naar A
- Relevantie
- Laagste prijs
- Prijs
- Hoogste prijs
- Prijs
- De nieuwste advertenties
- Datum van plaatsing
- Oudste advertenties
- Datum van plaatsing
- Kortste afstand
- afstand
- Verste afstand
- afstand
- Nieuwste bouwjaar
- Bouwjaar
- Oudste bouwjaar
- Bouwjaar
- Laatste update
- Laatste aanpassing
- Oudste update
- Laatste aanpassing
- Fabrikant A tot Z
- Producent
- Fabrikant Z naar A
- Producent
- Benaming van A tot Z
- Benaming
- Bezeichnung van Z naar A
- Benaming
- Model van A tot Z
- Model
- Model van Z naar A
- Model
- Laagste referentie
- referentie
- Hoogste referentie
- referentie
- Kortste looptijd
- Looptijd
- Langste bedrijfstijd
- Looptijd
- Relevantie
- Relevantie
Advertentie
Turkije
2.258 km
Cementsilo, silo’s, betonsilo
Constmach500 Ton Capacity Cement Silo
Bellen
Toestand: nieuw, Functionaliteit: volledig functioneel, Bouwjaar: 2026, CONSTMACH CS-500, een geschroefde cementsilo met een capaciteit van 500 ton, is speciaal ontworpen voor grootschalige betoncentrales, cementterminals en cementfabrieken met een hoog cementverbruik. De silo wordt ook veelvuldig gebruikt voor de veilige opslag van kalksteenmeel en vergelijkbare materialen.
Dankzij het modulaire ontwerp is het CS-500 model eenvoudig te transporteren en snel te monteren op locatie. De silo biedt langdurig gebruik door de hoogwaardige stalen constructie, robuuste voetstructuur en precieze productietechnieken. Bij de productie worden laser-snijden en -boren toegepast voor een perfecte passing en absolute lekdichtheid.
Alle statische en mechanische berekeningen voor de CS-500 worden uitgevoerd met behulp van ANSYS Workbench CAE-software, waardoor veilige opslag gegarandeerd is zonder vervorming bij een cementbelasting van 500 ton.
Hedsxpi Nqspfx Ak Aot
De silo wordt compleet geleverd met alle uitrusting, waaronder een onderhoudsplatform, vulbuis, interne en externe mangaten, overdrukventiel, luchtfilter en vlinderklep. Eén laag anticorrosieprimer en twee lagen epoxyverf bieden maximale bescherming tegen invloeden van buitenaf. Optioneel kan de silo ook worden uitgerust met een cementvijzel en handmatige losinstallatie.
CS-500 – 500 ton cementsilo Technische specificaties
Opslagcapaciteit: 500 ton, 385 m³ (cementdichtheid 1,3 ton/m³)
Silohoogte: 19.945 mm
Silo diameter: Ø 6.180 mm
Aantal silo-poten: 6
Uitlaatdiameter: Ø 300 mm
Aantal onderdelen: 250
Eigen gewicht silo: 28.000 kg
Materiaal silo-poten: Ø273 x 12 mm stalen buis
Silo-pot steunen: NPL 80 mm plaatstaal
Silo-pot platen: 20 mm
Conussteun materiaal: 200 mm stalen C-profiel
Conus materiaal: ST-37, 8 mm plaatstaal
Silo wandmateriaal: ST-37, 8 - 6 - 5 mm plaatstaal
Afdekplaat bovenkant: ST-37, 6 mm plaatstaal
Vulbuis: 4" stalen buis (tot aan de voet)
Intern mangat: Aanwezig
Extern mangat: Aanwezig
Leuning op silodak: Aanwezig
Onderhoudsplatform: Aanwezig
Constructieanalyse: Productieproces op basis van goedgekeurde projecten.
Waarom kiezen voor de CS-500 – 500 ton cementsilo?
De CONSTMACH CS-500 onderscheidt zich niet alleen door de hoge opslagcapaciteit, maar ook door duurzaamheid, veiligheid en eenvoudige installatie. Deze silo’s, vervaardigd op basis van engineeringberekeningen, functioneren jarenlang probleemloos met een minimum aan onderhoud. CONSTMACH biedt betrouwbare en kostenefficiënte oplossingen dankzij de productie volgens de hoogste kwaliteitsnormen. Daarom is de CS-500 cementsilo één van de meest verstandige keuzes qua prestatie en investeringsrendement.
Wat doet Constmach?
Constmach is een toonaangevende machinefabrikant met een breed assortiment producten afgestemd op de behoeften van de bouw- en mijnindustrie. Ons productgamma omvat o.a. betonblok-productiemachines, stationaire en mobiele betoncentrales, steengroevebrekers, sorteer- en breekinstallaties, zandwasinstallaties, zandproductiemachines, asfaltcentrales, transportsystemen, kaakbrekers en mobiele breekinstallaties. Door de hoge kwaliteitsstandaarden, innovatieve productiemethoden en klantgerichte aanpak is Constmach een betrouwbare naam op zowel nationale als internationale markten. Onze producten worden gewaardeerd door industrieprofessionals vanwege hun duurzaamheid, efficiëntie en lange levensduur.
Advertentie
Turkije
2.258 km
Cementsilo, silo’s, betonsilo
CONSTMACH200 Ton Capacity Cement Silo
Bellen
Toestand: nieuw, Functionaliteit: volledig functioneel, kleur: overig, Bouwjaar: 2026, CONSTMACH CS-200, een geschroefde cementsilo met een capaciteit van 200 ton, is ontworpen voor maximale efficiëntie in betoncentrales met hoge productiecapaciteit en industriële cementopslag. De robuuste staalconstructie en het modulaire ontwerp garanderen een lange levensduur, eenvoudige transporteerbaarheid en snelle montage. De CS-200 is de ideale oplossing voor veilige cementopslag op bouwplaatsen of in vaste installaties.
Dit model is uitgerust met een onderhoudsplatform tussen de poten, een cementvulpijp, interne en externe mangaten, veiligheidsleuningen, een overdrukventiel en dakflenzen voor het luchtfilter. Dankzij de conische flens voor de vlinderklep en het dekselsysteem voor toegang tot het interne mangat, biedt het maximale veiligheid en gebruikersgemak.
Alle onderdelen zijn met behulp van lasertechnologie gesneden en geboord en ontworpen voor eenvoudige montage op locatie. Statische en mechanische analyses, uitgevoerd met ANSYS Workbench CAE-software, garanderen dat de silo zonder vervorming 200 ton cement of soortgelijk materiaal kan opslaan.
Dankzij een totale verfdikte van 140 micron, bestaande uit één laag anticorrosie en twee lagen epoxycoating, biedt de silo maximale weerstand tegen externe invloeden.
CS-200 – Technische Specificaties 200-Ton Cementsilo
Silo capaciteit: 200 ton / 153 m³
Silo hoogte: 18.140 mm
Silodiameter: Ø 4100 mm
Aantal silo poten: 4
Silo gewicht: 14.800 kg
Materiaal silocilinder: ST-37, 5-6 mm staalplaat
Materiaal kegel: ST-37, 8 mm staalplaat
Vulpijp: 4" stalen pijp
Onderhoudsplatform, interne en externe mangat, veiligheidsleuning aanwezig
Waarom kiezen voor de CS-200 cementsilo?
Hjdpoxpi I Hsfx Ak Ajt
De CONSTMACH CS-200 biedt de voordelen van grote capaciteit, veilige constructie en een lange, betrouwbare levensduur. Dankzij hoogwaardig staal, een door engineering-analyses ondersteund ontwerp en epoxycoating, kan hij veilig worden ingezet onder alle weersomstandigheden. Eenvoudige montage, onderhoudstoegang en uitgebreide uitrusting zorgen voor een ononderbroken productieproces. Met de CONSTMACH-garantie is de CS-200 de meest betrouwbare oplossing voor betrouwbare investeringen in betoncentrales, dankzij duurzaamheid, ingenieurskwaliteit en aftersales ondersteuning.
Wat doen wij bij Constmach?
Constmach is een toonaangevende machinefabrikant voor de bouw- en mijnindustrie, met een breed aanbod aan producten afgestemd op de sector. Ons assortiment omvat onder andere betonblokkenmachines, stationaire en mobiele betoncentrales, steenbrekers, steensorteer- en zeefinstallaties, zandwasmachines, zandproducerende machines, asfaltcentrales, transportsystemen, kaakbrekers en mobiele breekinstallaties. Door onze hoge kwaliteitsstandaarden, innovatieve productie en klantgerichte oplossingen is Constmach een betrouwbare merknaam op nationale en internationale markten. Onze producten blijven de voorkeur genieten van professionals door hun duurzaamheid, efficiëntie en lange gebruiksduur.
Advertentie
Turkije
2.258 km
Cementsilo, silo’s, betonsilo
Constmach1000 Ton Capacity Cement Silo
Bellen
Toestand: nieuw, Functionaliteit: volledig functioneel, kleur: overig, Bouwjaar: 2026, CONSTMACH CS-1000, een gebout type cementsilo met een capaciteit van 1000 ton, is dankzij zijn hoge duurzaamheid en langdurige constructie de ideale oplossing voor grootschalige industriële installaties. Dit type silo wordt met name toegepast in cementterminals, cementfabrieken en opslagfaciliteiten voor kalksteempoeder.
Dankzij het modulaire ontwerp biedt de CS-1000 eenvoudige montage op locatie en bespaart men tijd en transport- en installatiekosten. De silo is uitgerust met dakflenzen voor het onderhoudsplatform, interne en externe mangaten, valbeveiligingen, cementvulbuis, luchtfilter en een overdrukventiel.
Bovendien waarborgt het conisch flenssysteem voor aansluiting van de vlinderklep een veilige en gecontroleerde materiaalafgifte. De silo wordt compleet geleverd met accessoires, zoals spiraalvijzels in gewenste diameter en lengte, luchtfluidisatie-nozzles en niveaumelders voor boven- en onderniveau.
De CS-1000, waarvan alle statische en mechanische berekeningen zijn uitgevoerd met ANSYS Workbench CAE software, kan veilig 1000 ton cement of vergelijkbaar materiaal opslaan zonder vervorming. Laser-snijden en -boren in het productieproces garandeert perfecte passing van onderdelen en hoge montageprecisie. Daarnaast worden de silo’s voorzien van één laag anti-corrosieve primer en twee lagen epoxyverf, samen goed voor 140 micron, voor langdurige bescherming.
CS-1000 – Technische Specificaties 1000-Ton Cementsilo
- Silocapaciteit: 1.000 ton
- Silohoogte: 20.840 mm
- Silodiameter: Ø 8.250 mm
- Aantal silopotn: 8
- Uitlaatdiameter silo: Ø 300 mm
- Aantal componenten: 191
- Gewicht silo: 72.000 kg
- Silopoten materiaal: Ø273 x 10 mm staalbuis
- Silopoten steun: 100 mm C-profiel
- Silopoten platen: 25-30 mm
- Conische deel steunmateriaal: 160 mm stalen C-profiel
- Conisch deel materiaal: ST-37, 10 mm staalplaat
- Silobody materiaal: ST-37, 8-6-5 mm staalplaat
- Silo dekplaat materiaal: ST-37, 5 mm staalplaat
Hsdpfx Aoxpi Nwok Ajt
- Vulbuis: 4" staalbuis
- Intern mangat: aanwezig
- Extern mangat: aanwezig
- Leuning op silodak: aanwezig
- Onderhoudsplatform: aanwezig
- Constructieve analyse: uitgevoerd conform goedgekeurde projecten.
Waarom de CS-1000 cementsilo kiezen?
CONSTMACH produceert conform Europese normen met hoogwaardige engineering en kwaliteitsborging. Het CS-1000 model biedt jarenlang betrouwbaar gebruik dankzij hoge opslagcapaciteit, modulair ontwerp en degelijke bouw. Beschikbaarheid van reserveonderdelen en technische ondersteuning minimaliseren stilstand. Door te kiezen voor CONSTMACH, beschermt u uw investering en verhoogt u uw productiviteit.
Wat doet Constmach?
Constmach is een vooraanstaande machineproducent voor de bouw- en mijnbouwsector met een uitgebreid productassortiment. Ons portfolio omvat betonblokmachines, stationaire en mobiele betoncentrales, steenbrekers, breek- en zeefinstallaties, zandwasmachines, zandproductiemachines, asfaltinstallaties, transportsystemen, kaakbrekers en mobiele breekinstallaties. Dankzij hoge kwaliteitsnormen, innovatieve productie en klantgerichte oplossingen is Constmach een betrouwbare speler op nationale en internationale markten. Onze producten zijn de eerste keuze van professionals door hun duurzaamheid, efficiëntie en lange levensduur.

Informeer nu
+49 201 857 861 80
+49 201 857 861 80
Nu plaatsen
*per advertentie / maand
Advertentie
Turkije
2.258 km
Cementsilo, silo’s, betonsilo
CONSTMACHMobile Cement Silo / Horizantal Silo
Bellen
Toestand: nieuw, Functionaliteit: volledig functioneel, kleur: overig, Bouwjaar: 2026, De Constmach horizontale mobiele cementsilo is een praktische en economische oplossing waarmee betoncentrales volledig mobiel kunnen werken. Dit systeem kan eenvoudig ter plaatse worden geïnstalleerd zonder funderingswerkzaamheden, wat aanzienlijke besparingen oplevert in tijd en arbeid. Dankzij het compacte ontwerp verlopen transport en montage uitzonderlijk snel. De silobak wordt ondersteund door trilmechanismen, pneumatische systemen en luchtsproeiers voor maximale efficiency in cementstroom. De horizontale V-type schroeftransporteur aan de onderzijde zorgt voor een homogene afgifte van het cement.
Het dubbelassige, verrijdbare chassis biedt hoge stabiliteit en eenvoudig transport voor mobiel gebruik. Het filter- en veiligheidskleppensysteem dat ook in verticale silo's voorkomt, is eveneens in dit model geïntegreerd, zodat veilig werken is gewaarborgd. De romp en het deksel bestaan uit robuuste ST-37 stalen platen. Het oppervlak is voorzien van een anticorrosieve primer en een dubbele laag epoxyverf voor duurzame externe bescherming. Inspectieluiken aan beide zijden en op het dak vergemakkelijken reiniging en inspectie.
Hsdjxphtzjpfx Ak Aet
Technische specificaties horizontale cementsilo
Silo-inhoud: 39 ton / 30 m³ (cementdichtheid 1,3 ton/m³)
Silogewicht: 7.460 kg
Siloromp materiaal: ST-37, 5 mm staalplaat
Silo deksel materiaal: ST-37, 4 mm staalplaat
Vulpijp: 4" stalen buis
Lakopbouw: 1 laag anticorrosieve primer, 2 lagen epoxy, totale laagdikte 140 micron
Chassismateriaal: NPU 180 mm, dubbele as, 4 banden
Uitrusting: 3 x 0,37 kW trilmechanismen, V-type schroeftransporteur, verwijkingsnozzles, pneumatische componenten
Waarom kiezen voor Constmach mobiele cementsilo’s?
De belangrijkste redenen om voor de mobiele cementsilo van Constmach te kiezen zijn de hoogwaardige materialen en de praktische verplaatsbaarheid. Deze silo wordt vervaardigd volgens Europese normen en biedt een toename in operationele efficiëntie dankzij de snelle installatie op locatie en minimale onderhoudsvereisten. Dankzij de duurzame constructie, veilige bedrijfsomstandigheden en ondersteuning met reserveonderdelen is Constmach een betrouwbare partner voor al uw projecten.
Wat doen wij bij Constmach?
Constmach is toonaangevend fabrikant van machines voor de bouw- en mijnbouwsector. Wij bieden een breed assortiment, waaronder betonblokmachines, stationaire en mobiele betoncentrales, breekmachines, breek- en zeefinstallaties, zandwasinstallaties, zandproductiemachines, asfaltcentrales, transportbandsystemen, kaakbrekers en mobiele breekinstallaties. Dankzij onze hoge kwaliteitsstandaarden, innovatieve productie en klantgerichte benadering geldt Constmach als betrouwbaar merk op zowel nationale als internationale markten. Onze producten worden veelvuldig gekozen door professionals vanwege hun duurzaamheid, efficiency en lange levensduur.
Advertentie
Ostim
2.486 km
Cement schroeftransporteur
SCREW CONVEYORSCC – ISO 9001 | Made to Order
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: SCC, garantieduur: 12 maanden, volumestroom: 45 m³/u, schroeftransporteur lengte: 6.000 mm, type ingangsstroom: driefasig, schroefdiameter: 323 mm, ingangsspanning: 400 V, toerental (max.): 240 rpm, toerental (min.): 140 rpm, NIEUWE schroeftransporteur – Type SCC | Op maat | ISO 9001 gecertificeerd | Export naar 40+ landen
INOTEK SCREW produceert robuuste schroeftransporteurs van het type SCC voor het transporteren van stortgoederen in cementfabrieken, droogmortelinstallaties, vliegaslogistiek alsook verwerking van kalk en gips. Vanuit ons hoofdkantoor in Ankara, Turkije, hebben wij installaties geleverd aan meer dan 40 landen – compleet met volledige exportdocumentatie en ISO 9001:2015 gecertificeerde productie.
TECHNISCHE KENMERKEN:
- Diameter: Ø114 / Ø168 / Ø219 / Ø273 / Ø323mm – elke maat op aanvraag
- Aandrijfsnelheid: 140 / 200 / 240 tpm
- Motorvermogen: 1,5 kW tot 22 kW (Efficiëntieklasse IE2)
- Materiaal: standaard S235/S355 constructiestaal | edelstaal AISI 304/316 op aanvraag
- Oriëntatie: horizontaal, schuin (tot 45°) of verticaal
- Oppervlaktebehandeling: standaard primer + epoxycoating
TOEPASSINGEN: Cement | Vliegas | Kalksteenpoeder | Droogmortels | Gips | Klei | Silo vulling/lediging | Betoncentrales | Asfaltinstallaties
Hsdpfoyq H Iuex Ak Ast
WAAROM INOTEK:
- ISO 9001:2015 gecertificeerde fabriek
- Export naar 40+ landen – volledige documentatie (paklijst, EUR.1, oorsprongsverklaring)
- Referenties: Coca-Cola, Unilever, Anadolu Efes
- 20–35% concurrerender dan vergelijkbare Europese producten
- Productiedoorlooptijd: 3–5 weken na goedkeuring tekening
VRAAG BINNEN 24 UUR EEN VRIJBLIJVENDE OFFERTE AAN — Stuur de benodigde diameter, lengte, materiaalsoort en montagerichting.
Advertentie
Kudüs
3.275 km
SEMIX Cement Silo's
SEMIXCement Silos
Bellen
Bouwjaar: 2023, Toestand: nieuw, Met geboute, gelaste en horizontale types, worden de silo's gebruikt in het opslaan van cement, vliegas, bentoniet en andere bulkmaterialen.
Gelaste silo's
Gelaste silo's hebben de voorkeur bij lage opslagcapaciteiten, kunnen in 2 uur met één kraan worden geassembleerd en bediend. Ze genieten de voorkeur bij lokale oplossingen waar de transportkosten verwaarloosd kunnen worden. Semix kan gelaste silo's produceren in een gamma van 50 tot 150 ton.
Silo's met bouten
Silo's met bouten genieten de voorkeur omwille van hun compactheid voor transport. Ze kunnen vervoerd worden met containers om vrachtkosten te vermijden. Door zijn modulariteit kan Semix gelaste silo's produceren in een gamma van 100 tot 2000 ton. Semix stelt een mechanische begeleider ter beschikking om de geboute silo correct te monteren. Semix is erin geslaagd geboute silo's te installeren in Peru, Israël, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk.
Hedpfxsgau Uqe Ak Aot
Advertentie
Zheng Zhou Shi
8.250 km
Cementmolen, klinkermaling
Clinker grinding mill / cement ball millcement grinding with air classifier
Bellen
Bouwjaar: 2026, Toestand: nieuw, Functionaliteit: volledig functioneel, Een cementklinker maalinstallatie is een gespecialiseerde machine voor het malen van harde, nodulaire klinker tot fijn poeder, oftewel cement. Het merendeel van het cement wordt tegenwoordig gemalen in kogelmolens of verticale molens, waarbij verticale molens bekendstaan om hun hogere efficiëntie ten opzichte van kogelmolens.
Belangrijke kenmerken en informatie over cementklinker maalinstallaties:
1. Grondstoffen:
- De hoofdgrondstof voor cement is klinker, die wordt verkregen door kalksteen en klei te sinteren. Tijdens het maalproces kunnen ook materialen als gips, vliegas of slak worden toegevoegd om gewenste eigenschappen te verkrijgen.
2. Maalproces:
- De klinker en andere toeslagstoffen worden fijn gemalen in de maalinstallatie. Dit proces is essentieel voor de kwaliteit van het uiteindelijke cementproduct.
3. Soorten molens:
- Kogelmolens: Traditionele kogelmolens worden vaak gebruikt voor het malen van klinker. Ze werken door een draaiende cilinder te vullen met stalen kogels, die het materiaal malen door hun beweging.
- Verticale rolmolens (VRM): Deze molens zijn steeds populairder geworden voor klinkermaling. Ze gebruiken een draaiende maaltafel met rollen die de klinker fijnmalen, wat resulteert in een energiezuiniger proces en een compactere bouw dan kogelmolens.
4. Toevoeging van gips:
- Tijdens het malen wordt vaak gips toegevoegd om de afbindtijd van het cement te reguleren, flash-setting te voorkomen en de verwerkbaarheid te verbeteren.
5. Kwaliteitscontrole:
- Gedurende het maalproces wordt streng gecontroleerd op zaken als de fijnheid van het cement, de chemische samenstelling en andere eigenschappen, zodat het eindproduct aan alle standaarden voldoet.
6. Koeling van de klinker:
- Na het verhitten van de grondstoffen in de oven en de vorming van klinker, wordt de klinker eerst gekoeld voordat deze de maalinstallatie ingaat om overmatige warmteontwikkeling tijdens het malen te vermijden.
7. Stofafzuiging en milieunormen:
- Stofafzuiginstallaties en luchtzuiveringssystemen worden toegepast om stof en emissies die vrijkomen bij het malen te beheersen en zo te voldoen aan milieueisen en veiligheidsnormen.
8. Verpakking en opslag:
- Na het malen wordt het cement opgeslagen in silo’s, waarna het verpakt wordt in zakken of los wordt geleverd voor distributie naar bouwplaatsen of verkoop.
Cementklinker maalinstallaties spelen een essentiële rol in het cementproductieproces. Technologische ontwikkelingen blijven de efficiëntie en duurzaamheid van dit proces verbeteren.
Hodpfx Akeq Nfbhe Ast
Technische details
Wij bieden diverse opties, afhankelijk van uw wensen. Neem contact op met ons team voor meer informatie.
Advertentie
Vaşington
6.245 km
SEMIX Cement Silo's
SEMIXCement Silos
Bellen
Bouwjaar: 2023, Toestand: nieuw, Met geboute, gelaste en horizontale types, worden de silo's gebruikt in het opslaan van cement, vliegas, bentoniet en andere bulkmaterialen.
Gelaste silo's
Gelaste silo's hebben de voorkeur bij lage opslagcapaciteiten, kunnen in 2 uur met één kraan worden geassembleerd en bediend. Ze genieten de voorkeur bij lokale oplossingen waar de transportkosten verwaarloosd kunnen worden. Semix kan gelaste silo's produceren in een gamma van 50 tot 150 ton.
Silo's met bouten
Silo's met bouten genieten de voorkeur omwille van hun compactheid voor transport. Ze kunnen vervoerd worden met containers om vrachtkosten te vermijden. Door zijn modulariteit kan Semix gelaste silo's produceren in een gamma van 100 tot 2000 ton. Semix stelt een mechanische begeleider ter beschikking om de geboute silo correct te monteren. Semix is erin geslaagd geboute silo's te installeren in Peru, Israël, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk.
Hsdpfx Aegau Uxok Aot
Advertentie
Duitsland
427 km
Elektromotor
Innomotics/Hoyer/WEG/Siemens/VEM1AV3104A/HMA3/W22 160L/1AV3205B/K21R 112 M
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2023, Er worden 23 elektromotoren van verschillende fabrikanten aangeboden. 1) 4 × Innomotics 1AV3104A, vermogen: 3 kW, bouwjaar: 2024. 2) Hoyer HMA3-132S1-2, vermogen: 5,5 kW, bouwjaar: 2021. 3) 2 × Innomotics 1CV3073A, vermogen: 0,55 kW, bouwjaar: 2024. 4) WEG W22 02P71, vermogen: 0,55 kW, bouwjaar: 2023. 5) 4 × Siemens 1AV3205B, vermogen: 30 kW, bouwjaar: 2020. 6) WEG W22 160L-04, vermogen: 15 kW, bouwjaar: 2021. 7) AC-motoren FOA, vermogen: 2,2 kW. 8) 4 × WEG W22 100L-04, vermogen: 2,2 kW, bouwjaar: 2022. 9) VEM K21R 112 M 6-4 L H TPM140, vermogen: 1/3 kW, bouwjaar: 2022. 10) 2 × CEM TCE 80MCY 4 V1, vermogen: 0,55 kW. 11) WEG W22 06P90S, vermogen: 0,75 kW, bouwjaar: 2024. 12) WEG W22 160M-06, vermogen: 7,5 kW. Bezichtiging is na afspraak mogelijk.
Hjdpjzvghqsfx Ak Ajt
Advertentie
Soerendonk
118 km
Magneettrommels / Magneetrollen
SGM / Chemaperm / SteinertCEM / EMT
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), “SGM CEM TMP 50 / 160 HG” te koop
Ook diverse andere fabrikanten als: Bakker Magnetics / Steinert / Chemaperm / SKET
Vind ons volledige aanbod op onze website.
Fabrikant: SGM
Type: CEM TMP 50/160 HG
L x Dia.: 1.600 x 500 mm
Hedpfeggfhgox Ak Ajt
Inclusief:
– Elektromotor (SEW / 1,5 kW – 26 T/min)
Advertentie
Strassberg
424 km
Lasersnijsysteem
DNE - member of Bystronic groupD-Soar 1530 - 6000 Watt
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Laservermogen: 6000 Watt
Werkbereik lasermodus: 3050 x 1550 x 270 mm
Positioneersnelheid X/Y/Z: 90 m/min
Gelijktijdig: 120 m/min
Max. werkstukgewicht: 1000 kg
Max. constructiestaal: 20 mm
Max. roestvrij staal: 16 mm
Max. aluminium: 14 mm
Max. koper: 8 mm
Max. messing: 14 mm
Lengte: 10050 mm
Breedte: 5100 mm
Hoogte: 2600 mm
Machinegewicht: 8100 kg
Totale aansluitwaarde: 54 kW
Standaarduitrusting:
Lineaire geleiding: WON
Kogelomloopspindel: TBI
Tandheugel: STR Ronse / Herion
Reductietandwielkast: Neugart / Alpha
Servomotor + aandrijving (XYZ-as): Schneider
PLC-hardware: Siemens
Proportioneel ventiel: Emerson (Aventics)
Magnetventiel: AirTAC/CEME
Frequentieregelaar: RockWell
Omschakelmotor: GUIGU
Cilinder: AirTAC
Eindschakelaar: Schneider/Senview
Schakelaar: Eaton
Hjdpfxexq Rczo Ak Aet
Koelaggregaat: S&A Teyu
Advertentie
Janville
318 km
Roerder
Moritz-
Bellen
Toestand: gebruikt, Fabrikant: Moritz
Type: Roerder / mixer
Motor: CEM
Vermogen: 2,2 kW
Hjdpfex R A Ekox Ak Aet
Toerental: 1420 tpm
Stator kop diameter: Ø 250 mm
Totale lengte roeras: 750 mm
Advertentie
Bellenberg
478 km
Automatische draaimachine
TORNOSSwiss GT 13
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2018, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 2560460122, Tornos Swiss GT13/6 - Draaimachine met beweegbare spindelkop
Numerieke besturing FANUC 31i-B, 6 assen, capaciteit 13 mm
Uitrusting basismachine:
- 6 lineaire assen
Hjdpfx Aoyzigcsk Aet
- Onafhankelijke hoofd- en tegenspindel
- Synchroon roterende geleidebus
- Aanpassing voor gebruik zonder geleidebus
- C-as voor hoofd- en tegenspindel
- Instelbare pneumatische uitwerper incl. tegenspindelreiniging met koelmiddel
- Signaallamp met 3 kleuren (geel, rood, groen)
- Centrale smering
- Elektrische interface voor Tornos stangenaanvoer
- Interface voor olienevelafzuiging
- Interface voor brandbeveiligingsinstallatie
- Interface voor klant M-functie (6 ingangen en 6 uitgangen)
- Conformiteit met CE- en CEM-normen
Hoofdspindel:
- Maximale toerental: 15.000 min⁻¹
- Voorbereiding voor F16 spantangen (76-1076)
- Maximale stangdiameter zonder voorbereiding: 10 mm
- Maximale stangdiameter met voorbereiding: 13 mm
- C1-as functie
Geleidebus:
- Maximale toerental: 15.000 min⁻¹
- Maximale diameter synchroon roterende geleidebus: 13 mm (met geïntegreerde motor) geleidebus type: B (853)
- Maximale werkstuklengte in één opspanning: 180 mm
- Aanpassingsset voor gebruik zonder geleidebus (max. slag: 30 mm)
Gereedschapsysteem hoofdoperaties:
- Gereedschapshouder voor 5 draaibeitels 12x12 mm aan de voorzijde van de drager
- Gereedschapshouder voor 4 draaibeitels 12x12 mm aan de achterzijde van de drager
- S11 gereedschapsaandrijving (10.000 min⁻¹) voor roterende gereedschappen gemonteerd aan de voorzijde van de drager X1/Y1
- 1 aandrijfmodule voor dwarsbewerking met 3 spindels voor ESX 16 spantang (waarvan 2x 10.000 min⁻¹ en 1x 6.250 min⁻¹)
- S21 gereedschapsaandrijving (6.000 min⁻¹) voor maximaal 2 aangedreven units gemonteerd aan de achterzijde van de drager X1/Y1 (aangedreven units niet inbegrepen)
- Gereedschapsdrager met 4 boringen Ø 22 mm voor vaste nabewerkingsgereedschappen
Tegenspindel:
- Maximale toerental: 15.000 min⁻¹
- Voorbereiding voor F16 spantangen (76-1076), max. Ø capaciteit: 13 mm
- C4-as functie
Gereedschapsysteem tegenbewerkingen:
- Basishouder voor 8 achterzijde-gereedschappen, op de 4 bovenste posities kunnen roterende en/of vaste gereedschappen worden gemonteerd (roterende gereedschappen niet inbegrepen)
- Op de 4 onderste posities met 4 vaste houders voor ESX 16 spantangen
- 2 vaste houders met boring Ø 22 mm (voor de bovenste posities) +
- S51 gereedschapsaandrijving (6.000 min⁻¹) voor het aandrijven van de achterzijde-gereedschappen (max. 4 roterende gereedschappen)
-----
Aantrekkelijk aanbod – flexibel en zorgeloos
Wij bieden u niet alleen een hoogwaardig product, maar ook op maat gemaakte financieringsmogelijkheden die aansluiten op uw wensen. Of het nu gaat om aanbetaling, betaling in termijnen of individuele financieringsmodellen – samen vinden we de juiste oplossing. Indien gewenst nemen wij bovendien de volledige transportorganisatie op ons. Van planning tot betrouwbare levering zorgen wij voor een vlot en tijdig proces, zodat u zich nergens zorgen over hoeft te maken.
Advertentie
Strassberg
424 km
Lasersnijsysteem
DNE - member of Bystronic groupD-Soar Plus 2040 - 12000 Watt
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2025, Laservermogen: 12.000 Watt
Werkbereik (laserbedrijf): 4000 x 2000 x 270 mm
Positioneersnelheid X/Y/Z: 200 m / min
Gelijktijdig: 280 m / min
Max. werkstukgewicht: 3.000 kg
Max. constructiestaal: 30 mm
Max. roestvast staal: 30 mm
Max. aluminium: 25 mm
Max. koper: 10 mm
Max. messing: 20 mm
Lengte: 12.500 mm
Breedte: 3.650 mm
Hoogte: 2.620 mm
Machinegewicht: 18.000 kg
Standaarduitrusting
Hoofdcomponenten
1. Vezellasergenerator D-Soar (_CE & UL) – Raycus
2. Snijkop – Bystronic DNE Copyright
3. Snijsoftware/besturing – Hypcut FSCUT 8000C busbesturingssysteem
4. Tandheugel en tandwielaandrijving (X- & Y-as) – M3 van Herion
5. Wisseltafel – Parallel wisseltafel (twee niveaus)
6. Kogelomloopspindel – TBI (Taiwan)
7. Geleidingsrail – Won (Zuid-Korea)
8. Reductietandwiel – Neugart (Duitsland)
9. Servoaandrijving en motor – Inovance of Schneider
10. Machineframe – gelast machineframe
11. PC – I7_CPU 8GB 120GB 10kW
12. Monitor – Capacitatief touchscreen (21,5" XC-2209CMDR)
13. Proportioneel ventiel – Felton lagedruk 10kW
14. PLC-hardware – Schneider
15. Magnetisch ventiel – Hoogdruk: CEME, lagedruk: Airtac
16. Brugportaal – Snijbrug van luchtvaartaluminium, gevormd door staal persgieten
17. Koelaggregaat – S&A op maat
18. Elektrische schakelkast – aparte besturingskast (Bystronic DNE Copyright)
Elektrische aansluiting (machine incl. laserbron en koeler)
De door de netbeheerder geleverde spanning moet voldoen aan EN 50160 en IEC 60364-1; een stabiele spanning is vereist voor constante prestaties. De stroomtoevoer mag over het volledige netbereik geen spanningsschommelingen vertonen, zoals die door puntlasinstallaties kunnen ontstaan. Kan een stabiele netspanning op de locatie niet worden gegarandeerd, dan moet er een transformator en/of spanningsstabilisator worden toegepast.
Machinevoeding (incl. laser): 3 fasen & PE, type TN
Hoofdfrequentie: 50/60 Hz
Voedingsspanning: 3 x 380 V
Max. toegestane spanningsafwijking 50 Hz: +/- 10%
Max. toegestane spanningsafwijking 60 Hz: +6/-13 %
Zekering: 150 A-Traager
Machine: 9 kW
Hydraulische wisseltafel: 15 kW
Afzuiging: 7,5 kW
Resonator: 36 kW
Hsdpfov Uz Tiex Ak Aet
Koeler: 15 kW
Vermogensopname (fabriek)*: 80,5 kW
cos(φ): 0,83
Gemiddeld stroomverbruik: 30,75 kW
*De waarden zijn gemeten bij volle laserbelasting en omgevingstemperatuur van 20°C, uitgangspunt is een gemiddelde materiaalcombinatie.
Perslucht (machine, laserbron, koelinstallatie, afzuiging):
De persluchtkwaliteit moet voldoen aan ISO 8573-1:2001. Ter voorkoming van verontreiniging vanuit de compressor is een olievrije schroefcompressor met een persluchtnabehandeling (luchtdroger) vereist.
Min. druk aan de voedingseenheid: 20 bar
Max. verbruik: 1,05 m³/min
Max. temperatuur van de perslucht bij de ingang van de onderhoudsunit: 43°C
Advertentie
Solbiate Olona
631 km
Guillotineschaar
MARIO RIBOLDI2500 X 3/4
Bellen
Toestand: gebruikt, Functionaliteit: volledig functioneel, Uitrusting: Typeplaat beschikbaar, MARIO RIBOLDI schaar
Hodpfszbck Tjx Ak Ast
2500 x 3/4
MODEL: CEM 253
GEBRUIKTE MACHINE
INTERNE CODE: SVR 425
Advertentie
Μεταλλεία Γερακινής
1.860 km
Meetsysteem
SICK GmbHMCS 100FT/F
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2023, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 23352279, type ingangsstroom: driefasig, ingangsspanning: 400 V, totale breedte: 600 mm, totale lengte: 1.600 mm, totale hoogte: 2.150 mm, totaalgewicht: 460 kg, vermogen: 5,5 kW (7,48 pk), persluchtaansluiting: 6 bar, Uitrusting: Typeplaat beschikbaar, documentatie / handleiding, SICK MCS 100FT/F CEMS Systeem (2023) – Ongebruikt / Nul Draaiuren – QAL1 Gecertificeerd
Per direct beschikbaar: Een compleet, ongebruikt (nul draaiuren) Continu Emissiebewakingssysteem (CEMS) SICK MCS 100FT/F, gefabriceerd in oktober 2023. Dit is een plug-and-play oplossing met geavanceerde multi-componenten analysetechnologie.
Belangrijkste technische specificaties:
- FTIR-technologie: Gelijktijdige meting van SO2, NO, NO2, CO, CO2, HCl, HF en H2O
- FID (TOC) Analyser: Geïntegreerde meting van totaal organisch koolstof (TOC)
- Zirkonia Sensor: Geïntegreerde zuurstofmeting (O2)
- Certificering: Volledig QAL1-gecertificeerd (conform EN 15267)
- Zure Mistbescherming: Inclusief speciale kast met Acid Mist Absorber Box (ideaal voor H2SO4-bescherming tijdens petcokeverbranding)
Hjdpfx Akjy A Nu Ao Ajt
Compleet pakket omvat:
- SICK MCS 100FT/F analyserkast
- Monsternameprobe
- 20 m verwarmde monsternameleiding
- MEAC/DAU Data-acquisitiesysteem
Staat: Fabrieksnieuw / Ongebruikt
Beschikbaarheid: Direct uit voorraad leverbaar
Ideaal voor cement- en kalkfabrieken, raffinaderijen en energiecentrales die op zoek zijn naar een hoogwaardige upgrade zonder de levertijden van de fabrikant. FAT-rapporten en technische handleidingen zijn op aanvraag beschikbaar.
Wij maken het zoeken voor u gemakkelijker: "ceem schrumpfpacker"
U ontvangt direct en gratis nieuwe aanbiedingen per e-mail
U kunt de zoekopdracht te allen tijde eenvoudig beëindigen

Informeer nu
+49 201 857 861 80
+49 201 857 861 80
Nu plaatsen
*per advertentie / maand










































































































































