LDM SP.80.1.5X32Q
Bouwjaar
2001
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
Bandnivelleermachine LDM SP.80.1.5X32Q
more Images
LDM SP.80.1.5X32Q
LDM SP.80.1.5X32Q
LDM SP.80.1.5X32Q
LDM SP.80.1.5X32Q
Machinegegevens
Machinetype:
Bandnivelleermachine
Producent:
LDM
Model:
SP.80.1.5X32Q
Bouwjaar:
2001
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
D - Nordrhein-Westfalen Duitsland
A210-53497
Referentienummer:
Omschrijving
25 richtrollen, Ø 32 mm
Bandbreedte: max. 2.000 mm
Banddikte: max. 1,5 mm