Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Toestand
Gebruikt
Locatie
Grenchen Zwitserland
Reachtruck Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
more Images
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Machinegegevens
Machinetype:
Reachtruck
Producent:
Jungheinrich
Model:
ETM-A25 115-320ZT
Machinenummer:
Toestand:
gebruikt
Bedrijfsuren:
2.285 h
Prijs & locatie
Verhuur:
is mogelijk
Locatie:
Wydenstr. 2, 2540 Grenchen, Schweiz Zwitserland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
2.500 kg
Hefhoogte:
3.200 mm
Vrije hefhoogte:
320 mm
Bouwhoogte:
2.250 mm
Vorklengte:
1.150 mm
Totale lengte:
2.030 mm
Aandrijftype:
Elektro
Bouwbreedte:
1.120 mm
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A175-60363
Referentienummer:
MF9
Laatste aanpassing:
over 05.06.2025
Omschrijving
Reachtruck
Chassisnummer: 774345053
Zwaartepunt last: 600 mm
ISO-klasse: ISO-klasse 2 = 1.000 - 2.500 kg
Technische staat: goed
Type voorbanden: Vulkollan
Grootte voorbanden: 2x
Conditie voorbanden: 20 - 40%
Achterbanden Type: Vulkollan
Achterbanden Maat: 1x
Conditie achterbanden: 0 - 20%
Gbedpfx Aleu D R Hneyel
Accuvoltage: 24V
Accu Ah: 840Ah
Fabrikant accu: TL685/6
Batterij conditie: 0 - 20%