FAYMONVILLE Satteltieflader MAX100-N-3B-9.30-U
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw
Locatie
Landsberg Duitsland
Dieplader oplegger FAYMONVILLE Satteltieflader MAX100-N-3B-9.30-U
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Dieplader oplegger
Producent:
FAYMONVILLE
Model:
Satteltieflader MAX100-N-3B-9.30-U
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie van verkoper:
Justus-von-Liebig-Straße 37, 86899 Landsberg, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Maximaal laadgewicht:
38.953 kg
Totaalgewicht:
49.500 kg
Asconfiguratie:
3 assen
Omschrijving
MAX100-N-3B-9.30-U
Technische Gegevens
Snelheid: 80 km/u
Totaalgewicht: 49.500 kg
Sattellast: 18.000 kg
Aslast: 31.500 kg
Leeggewicht (+/- 3%): 10.547 kg
Laadvermogen ca.: 38.953 kg
Lengte zwanenhals: 3.850 mm
Koppelhoogte beladen: 1.200 mm
Laadoppervlaktelengte: 9.300 mm
Uittrekbaar met: 0 mm
Asafstand: 1.360 mm
Draaicirkel achter: 2.300 mm
Laadhoogte bij max. belading: 860 mm
Totale breedte: 2.540 mm
Veerweg: -55/ +145 mm
Technische Beschrijving
Zwanenhals:
Zwanenhals met afgeschuinde hoeken vooraan 45° en met achterafschuining van ca. 750 mm x 10°.
3 paar sjorogen (LC 5.000 daN).
Hardhouten vloer, 30 mm dik.
Laadruimte:
Laadoppervlak achter de zwanenhals hydraulisch hef- en neerlaatbaar, lengte ca. 2.800 mm, met achterafschuining van ca. 1.000 mm x 8°.
6 paar uitklapbare sjorogen aan de buitenzijde (LC 5.000 daN).
2 paar uitklapbare sjorogen aan de buitenzijde (LC 10.000 daN).
1 paar naar binnen klapbare sjorogen aan de centrale ligger voor (LC 10.000 daN).
Hardhouten vloer ca. 48 mm dik, boven de assen traanplaat.
Rampen:
Tweedelige stalen oprijplaten, één paar verzinkte tweedelige stalen oprijplaten ca. 2.750 + 1.400 x 800 mm met ca. 48 mm dikke hardhouten bekleding.
Rampen met hydraulisch op- en inklapbare delen, hydraulisch hefsysteem en hydraulisch verschuifbaar.
Gbsdsg Sk Trepfx Alysl
Maximale belasting per paar: 40.000 kg.
Steunpoten:
JOST steunpoten (mechanisch) met tweegangsversnelling voor 24t hefvermogen (50t testlast).
Banden:
Banden 235/75 R 17.5 naar keuze van de fabrikant.
Assen:
Remsysteem:
Remsysteem volgens EU-voorschriften met EBS-E (2S2M) zonder verbindingsleidingen naar de trekker.
Staalconstructie:
Staalconstructie uit hoogvast fijnkorrelig staal. Staalsoorten: S355J2+N/S355MC (rekgrens 355MPa), S690QL/S700MC (rekgrens 690MPa).
Lakwerk:
Elektrisch systeem:
Accessoires (inbegrepen):
2" koningspen, één verzinkte stalen voorwand ca. 400 mm hoog. Aan de verzinkte aansluitlijst voor geel-rode luchtkoppelingen. 4 stuks wielkeggen met houder aan de voorwand (±5kg). Kabel voor voeding van de elektrohydraulische unit en/of elektrische lier (35mm², 3,5 m lang, max. 250A) tussen oplegger en trekker met stekkerverbinding (ANDERSON-ANDERSON). Verzinkte klapsteunen onder de afschuining van het laadoppervlak. Houder voor zwaailamp aan achterzijde van de oplegger. Bedieningsventielen voor de oprijplaten aan de rechterzijde van de oplegger gemonteerd (±4kg). Gele reflectietape conform EU-voorschriften aan de zijkanten en achterzijde van de oplegger. Elektrohydraulische unit achter onder het laadoppervlak (±45kg). Aan zwanenhals en oprijplaten links.