Parker STVD-50-30-STD
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Parker STVD-50-30-STD
more Images
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Producent:
Parker
Model:
STVD-50-30-STD
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A454-5517
Referentienummer:
Omschrijving
-Fabrikant: Parker, stopcilinder
Giodpofm A Uqefx Alyet
-Type: STVD-50-30-STD
-Slag: 25 mm
-Zuigers: Ø 50 mm
-Zuigerstang: Ø 32 mm