Metal Work Inauen 121AA20160ZP Hub 160 mm
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Metal Work Inauen 121AA20160ZP Hub 160 mm
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Metal Work Inauen
Model:
121AA20160ZP Hub 160 mm
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, Deutschland Duitsland
A113-08949
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, pneumatische rammen, compacte cilinders
-Fabrikant: Metal Work, compacte cilinder van schalensluitmachine Inauen VC999/ TS 1200 N
-Type: 121AA20160ZP
-Slag: 160 mm
-Zuiger: Ø 120 mm
Godpfx Asm Hd Rzon Ioit
-Zuigerstang: Ø 32 mm / M27 x 2