LandReko SCP 550-12
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Nieuw
Locatie
Bochum Duitsland
DRUKSTRAALCABINE ZANDSTRAALCABINE LandReko SCP 550-12
more Images
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
Machinegegevens
Machinetype:
DRUKSTRAALCABINE ZANDSTRAALCABINE
Producent:
LandReko
Model:
SCP 550-12
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Bochum, Duitsland Duitsland
Omschrijving
Technische specificatie:
-kamerinhoud: 550 liter
-Werkbak: 1150 x 700 x 550 mm,
-schoonmaakcapaciteit: tot 20 m2 / h
-gewicht 220 kg
-krachtbron: 230V ~ / 50Hz
-Nominale werkdruk: tot 12 bar
-Graad van reiniging: SA-3.0 (zeer diepe en uitgebreide corrosie)
-luchtbehoefte: 1000 l/min (voor 4,0 mm mondstuk)
-Maximale luchtstroom: tot 7.500 l/min.
Ondersteunde mondstukdiameters: van 2 tot 10 mm
Gbodpfxjft Srge Alyel
-slijpventiel: CLEMCO
-nozzle materiaal: wolfraamcarbide
Kijkglas Afmetingen: 220 x 730 [mm] - Kijkglas
-Werkbelasting: tot 250 kg
-Verlichting: LED, instelbaar in een bereik van +/- 90 graden (twee delen)
-Bekledingsbescherming: Poedercoating
-werktemperatuur: 10 tot + 50 graden Celsius
-Gedeelde werktafel: Ja
-Inspectiefklep: Ja
-gewicht: 220 kg
De afbeelding toont een voorbeeld voor de configuratie van de drukstraalketel SCP-550-12
HET AANBOD OMVAT:
-Drukstraalcabine Land Reko SCP-550-12
-boriumcarbidemondstuk: 2, 2,5, 3, 3,5 of 4 mm (optioneel)