Heinrichsglück-Mechacon MHT1.500-L800-P1.000
Bouwjaar
2022
Toestand
Nieuw
Locatie
Soest Duitsland
Lasdraaitafel, manipulator Heinrichsglück-Mechacon MHT1.500-L800-P1.000
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Lasdraaitafel, manipulator
Producent:
Heinrichsglück-Mechacon
Model:
MHT1.500-L800-P1.000
Bouwjaar:
2022
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland Duitsland
Omschrijving
Manipulator met twee in hoogte verstelbare armen en frontplaat.
Belasting: 1.500kg
slag: 800mm
Draaibereik: 300
Frontplaat diameter: 1.000mm
Gedpfxjfnku Hs An Isit
lasstroom: 600A