Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY
Guilliet KXY

Vraagprijs excl. btw
€ 5.900
Toestand
Gebruikt
Locatie
Tauberbischofsheim Duitsland
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY Guilliet KXY
more Images
Guilliet KXY
Guilliet KXY
Guilliet KXY
Guilliet KXY
Guilliet KXY
Guilliet KXY
Guilliet KXY
Guilliet KXY

Machinegegevens

Machinetype:
Vierzijdige schaafmachine Guilliet type KXY
Producent:
Guilliet
Model:
KXY
Toestand:
gebruikt

Prijs & locatie

Vraagprijs excl. btw
€ 5.900
Locatie:
Tauberbischofsheim, Germany Duitsland
Bellen

Details over het aanbod

Advertentie-ID:
A224-98997
Referentienummer:
100110
Laatste aanpassing:
voor het laatst op 06.08.2026

Omschrijving

Vierzijdig vlak- en profielschaafmachine Weinig Guilliet KXY in zeer goede, originele staat, inclusief schaafkoppen.

Technische gegevens:
- Spindels: 4
- Spindel 1: Onder
- Spindel 2: Rechts
Lhedpezrxzzjfx Alnjl
- Spindel 3: Links
- Spindel 4: Boven
- Werkbreedte: 180 mm
- Werkhoogte: 120 mm
- Voeding: ca. 10 m/min

De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.

Aanbieder

Laatst online: Vorige week

Geregistreerd sinds: 2008

349 advertenties online

Trustseal icon
Bellen

Aanvraag sturen

Landus 
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
Opmerking: U aanvraag wordt doorgestuurd naar alle verkopers van de machinecategorie. Hierdoor kunt u een groot aantal aanbiedingen ontvangen.
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.

Telefoon & Fax

+49 9341 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Vierzijdige schaafmachine GUILLIET KXY
Vierzijdige schaafmachine GUILLIET KXY
Vierzijdige schaafmachine GUILLIET KXY
Vierzijdige schaafmachine GUILLIET KXY
Vierzijdige schaafmachine GUILLIET KXY
Vierzijdige schaafmachine GUILLIET KXY
more images
Duitsland Röllbach
350 km
Vierzijdige schaafmachine
GUILLIETKXY
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
AUTOMATISCHE 5-ASSIGE FREESMACHINE WEINIG PROFIMAT 23
AUTOMATISCHE 5-ASSIGE FREESMACHINE WEINIG PROFIMAT 23
AUTOMATISCHE 5-ASSIGE FREESMACHINE WEINIG PROFIMAT 23
more images
Italië San Giovanni Al Natisone
832 km
AUTOMATISCHE 5-ASSIGE FREESMACHINE
WEINIGPROFIMAT 23
Bellen
Advertentie
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY  G-ADHM147380bL
more images
Oostenrijk Laakirchen
735 km
Vierzijdige schaafmachine
GuillietKXY G-ADHM147380bL
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
more images
Duitsland Duitsland
332 km
Vierzijdige schaafmachine
GuillietKXY
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Multi-spindel boormachine Rilesa Uni X
Multi-spindel boormachine Rilesa Uni X
Multi-spindel boormachine Rilesa Uni X
Multi-spindel boormachine Rilesa Uni X
Multi-spindel boormachine Rilesa Uni X
Multi-spindel boormachine Rilesa Uni X
more images
Polen Więcbork
946 km
Multi-spindel boormachine
RilesaUni X
Bellen
Advertentie
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
Vierzijdige schaafmachine Guilliet KXY
more images
Duitsland Duitsland
332 km
Vierzijdige schaafmachine
GuillietKXY
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Automatische schaafmachine Guilliet KXY
Automatische schaafmachine Guilliet KXY
Automatische schaafmachine Guilliet KXY
Automatische schaafmachine Guilliet KXY
Automatische schaafmachine Guilliet KXY
Automatische schaafmachine Guilliet KXY
more images
Duitsland Egenhofen
545 km
Automatische schaafmachine
GuillietKXY
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen WEINIG unimat u 23 7 głowic
more images
Polen Kłodawa
784 km
4 zijschaaf unimat U23 7 koppen
WEINIGunimat u 23 7 głowic
Bellen
Advertentie
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine Guilliet kxy
more images
Polen Karsin
991 km
Guilliet KXY vierzijdige schaafmachine
Guillietkxy
Bellen
Advertentie
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY Guilliet kxy
more images
Polen Karsin
991 km
Vierzijdige schaaf GUILLIET KXY
Guillietkxy
Bellen
Advertentie
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
Tafel freesmachine SCM T130E
more images
Polen Juszczyn
1.090 km
Tafel freesmachine
SCMT130E
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
Schaaf- en freesmachine Guilliet KXY 180
more images
Duitsland Saerbeck
289 km
Schaaf- en freesmachine
GuillietKXY 180
Bellen
Advertentie
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
Vierzijdig vlak Guilliet KXY
more images
Duitsland Gerolzhofen
424 km
Vierzijdig vlak
GuillietKXY
Bellen
Advertentie
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb Gabbiani GS 160/10
more images
Polen Kłodawa
784 km
Vierzijdig planer, "banding" machine, Gabb
GabbianiGS 160/10
Bellen