GSL German Standard Lift D050040FV10400
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Hydraulische cilinder GSL German Standard Lift D050040FV10400
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Hydraulische cilinder
Producent:
GSL German Standard Lift
Model:
D050040FV10400
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A179-7961
Referentienummer:
Omschrijving
Hydraulische cilinder, steuncilinder, hydraulische stempel, drukstempel
-Cilinder: Ø 40 mm
-Plunjerstang: Ø 40 mm
-Buitendiameter buis: 55 mm
-Slag: 500 mm
Gbjdpeb A N Ilefx Alyjl
-Totale lengte ingeschoven: mm
-Ophanggat: 30 mm
-Ophanging plunjerstang: Ø 44 mm kogelkop