Festo DSBC-80-300-PPVA-N3A2 Hub 300 mm
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DSBC-80-300-PPVA-N3A2  Hub 300 mm
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Festo
Model:
DSBC-80-300-PPVA-N3A2 Hub 300 mm
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A205-21340
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinder, luchtcilinder, pneumatische zuiger, luchtzuiger
- Fabrikant: Festo, normcilinder type DSBC-80-300-PPVA-N3A2
- Slaglengte: 300 mm
- Zuiger: Ø 80 mm
- Zuigerstang: Ø 25 mm
- Max. druk: 12 bar