Festo DN-63-950-PPV-A
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DN-63-950-PPV-A
more Images
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Producent:
Festo
Model:
DN-63-950-PPV-A
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A343-5460
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaard cilinders, klemcilinders
-fabrikant: Festo
-Type: DN-63-950-PPV-A
-Zuiger: Ø 63 mm
Gsdpfx Aodk I Tfelyebl
-Slag: 950 mm
-Druk: max. 12 bar