Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Geleide cilinder Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
more Images
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Machinegegevens
Machinetype:
Geleide cilinder
Producent:
Festo
Model:
DFM-20-40-P-A-GF 170843
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, Deutschland Duitsland
A142-14574
Referentienummer:
Omschrijving
Geleidecilinders, pneumatische geleidecilinders, pneumatische cilinders, compacte cilinders
-Levering: in huidige staat, zoals geïnspecteerd
-Drukplaat: ontbreekt, zie foto's
Gbedpfx Ajqv Hqrjlyjl
-Fabrikant: Festo, geleidecilinder zonder drukplaat
-Type DFM-20-40-P-A-GF 170843
-Zuiger: Ø 20 mm
-slag: 40 mm
-Zuigerstang: Ø 10 mm / M 10 x 1,25