DN Solutions PUMA2600 SLYB II
EXW vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2022
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Jasionka Polen
CNC-draaibank DN Solutions PUMA2600 SLYB II
more Images
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
Machinegegevens
Machinetype:
CNC-draaibank
Producent:
DN Solutions
Model:
PUMA2600 SLYB II
Machinenummer:
Puma 2600
Bouwjaar:
2022
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
7.800 h
Prijs & locatie
Locatie:
Jasionka, Polen Polen
Bellen
Technische details
Draaidoorsnede boven de dwarsslede:
630 mm
Draailengte:
1.245 mm
Draaidoorsnede:
376 mm
Spil doorgang:
102 mm
Spilsnelheid (max.):
2.800 rpm
Spil-motorvermogen:
26 W
Type ingangsstroom:
driefasig
Controllerfabrikant:
FANUC
Aantal spindels:
2
Spiluren:
7.800 h
Aantal posities in het gereedschapsmagazijn:
Uitrusting:
spanenafvoer
Omschrijving
TECHNISCHE GEGEVENS volgens specificatie fabrikant:
1) Capaciteit
- Draaidiameter boven het bed: 680 mm
- Draaidiameter boven support: 630 mm
- Maximale draaidiameter: 376 mm
- Aanbevolen draaidiameter: 315 mm
- Maximale draailengte: 1245 mm
- Toegestane belasting (incl. klauwplaat): 500 kg (1.000 kg met ondersteuning)
- Staafdiameter door spil: 102 mm
2) Hoofdspil
- Klauwplaat: 315 mm
- Spil: A2#11 ASA
- Spil lagerdiameter (voorzijde): 160 mm
- Spilboring: 115 mm
- Doorlaat klauwplaat: 103 mm
- Spilvermogen (continu/30 min): 26/22/18,5 kW (S325%/S660%/ S1Cont.)
- Toerental spil: 2.800 omw/min
- Max koppel spil: 1.123 Nm (15 min S315%)
- Aandrijving: snaar
3) Tegenspindel
- Klauwplaat: 175 mm (optie 210 mm)
- Spil: A2#5 ASA
- Spilboring: 62 mm
- Doorlaat tegenspilcilinder: 50 mm (H8)
- Spilvermogen (continu/30 min): 7,5/5,5 kW
- Toerental tegenspil: 4.500 omw/min
- Max koppel tegenspil: 85 Nm
- Aandrijving: snaar
4) Bewegingen
- X-as verplaatsing: 260 mm
- Z-as verplaatsing: 1.350 mm
- Y-as verplaatsing: 105 (±52,5) mm
- B-as verplaatsing: 1.350 mm
- C-as verplaatsing: 360° (per 0,001°)
- Snelle verplaatsing X/Z/B: 30 m/min
- Snelle verplaatsing Y: 10 m/min
- Snelle verplaatsing C: 200 omw/min
5) Bed en wagen
- Schuin bed, hoek 30°
- Bedgeleiding (Z-as): 437 mm
- Wagen (X/Y): 321/325 mm
- Overname: 335 mm
6) Gereedschapssysteem
- Gereedschapshouders: BMT 65P
- Aantal gereedschappen: 12
- Gereedschapsafmetingen: 25 x 25 mm
- Maximale boordiameter: 50/32 mm (hoofdas/tegenspil)
- Aangedreven gereedschap vermogen: 7,5/1,5 kW (5 min/continu)
- Aangedreven gereedschap toerental: 5.000 omw/min
- Aangedreven gereedschap koppel: 95,5 Nm
- Spantangen aangedreven gereedschap (ER32): Φ3-Φ20 mm (optie)
- Turret-positie wisseltijd: 0,15 s (1,2 s volledige station)
- Max boor diameter aangedr. gereedschap: φ20
- Draad snijden: M20 x P2,5
7) Hydraulisch systeem
- Tankinhoud: 20 l
Gedpfx Alsx Rqkujyobl
- Debiet (60 Hz/50 Hz): 25 / 20,8 l/min
- Druk: 2,2 kW x 5,0 MPa
8) Koelvloeistof
- Tankinhoud: 250 l
- Debiet: 30 l/min
- Druk: 0,7 kW x 0,15/0,1 MPa (60/50Hz)
9) Nauwkeurigheid
- Positionering: 0,01 mm
- Herhaalbaarheid: 0,02 mm