DN Solutions PUMA DNT2600M
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Zuid-Korea Zuid-Korea
C-AS 10 INCH CNC-DRAAIBANK DN Solutions PUMA DNT2600M
more Images
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
Machinegegevens
Machinetype:
C-AS 10 INCH CNC-DRAAIBANK
Producent:
DN Solutions
Model:
PUMA DNT2600M
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Güney Kore Zuid-Korea
Omschrijving
DN Solutions PUMA DNT2600M
Type: CNC-draaimachinecentrum (met aangedreven gereedschap)
Besturingssysteem: Fanuc
Spankopmaat: 10 inch met C-as
Staafcapaciteit: 81 mm
Max. draaidiameter: 380 mm
Max. draailengte: 610 mm
X-as verplaatsing: 260 mm
Z-as verplaatsing: 658–680 mm
Spilsnelheid: 3500 tpm
Spindelvermogen: 22–26 kW
Max. koppel: 327–735 Nm