BEHRINGER HBP1100T
EXW Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2015
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Valkeakoski Finland
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
Met ventiel BEHRINGER HBP1100T
more Images
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
BEHRINGER HBP1100T
Machinegegevens
Machinetype:
Met ventiel
Producent:
BEHRINGER
Model:
HBP1100T
Bouwjaar:
2015
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
11.000 h
Prijs & locatie
Locatie:
Valkeakoski, Suomi Finland
Omschrijving
1. Toepassingen & Ontwerp
Behringer
DirectIndustry
DirectIndustry
2. Zaagcapaciteit
Zaagbereik voor rond materiaal (90°): tot 1.100 mm
Zaagbereik voor vlak materiaal (90°): tot 1.100 × 1.100 mm
(Ongeveer 43,3 × 43,3 inch)
Behringer Saws
Begner
3. Prestaties & Aandrijfsysteem
Aandrijvingsvermogen: 15 kW
Zaagbandsnelheid: traploos instelbaar tussen 8 – 84 m/min
Totaal geïnstalleerd vermogen: 30 kW
Zaagbandafmetingen: 14.330 × 80 × 1,6 mm
4. Tafelspecificaties
Tafelgrootte (Lengte × Breedte): 3.000 × 1.500 mm
Maximale tafellast: tot 30.000 kg
Ondersteuningshoogte werkstuk: 700 mm
5. Machine-afmetingen & Gewicht
Totale lengte: ca. 6.000 mm
Breedte: ca. 8.100 mm
Gedpfsw Tulgox Alyjbl
Hoogte: ca. 3.850 mm