AMADA HFBO 80-25
Bouwjaar
1996
Toestand
Gebruikt
Locatie
Ahaus Duitsland
Hydraulische afkantpers AMADA HFBO 80-25
more Images
YouTube video
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
Machinegegevens
Machinetype:
Hydraulische afkantpers
Producent:
AMADA
Model:
HFBO 80-25
Bouwjaar:
1996
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
48683 Ahaus Duitsland
A199-24340
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 18.09.2025
Omschrijving
Druk: 80,0 t
Buiglengte: 2550 mm
Staanderbreedte: 2130 mm
Uitlading: 420 mm
aanvoersnelheid: 100 mm/sec
werksnelheid: 10,0 mm/sec
terugsnelheid: 80,0 mm/sec
slag: 200 mm
inbouwhoogte: 470 mm
tafelbreedte: 60,0 mm
Gedpsxabnysfx Alysbl
tafelhoogte: 910 mm
Bedrijfsuren: ca. 37.102 u
Totaal benodigd vermogen: 9,0 kW
Machinegewicht: ca. 5750 kg
Afmetingen (LxBxH): 3100 x 2180 x 2540 mm