Bezmeż
Bezmeż uit Warszawa
FABRIKANT VAN VERPAKINGSMACHINES
Als u uw verpakkingsvraagstukken professioneel en integraal wilt oplossen, is BezMeż de juiste keuze.
Wij zijn fabrikant en officieel distributeur van machines voor productverpakking. Ons team beschikt over ruime ervaring. Wij bieden garantie en service.
ALLEEN BIJ ONS – EUROPESE KWALITEIT VOOR DE LAAGSTE PRIJZEN!
Wij ontwerpen en produceren complete verpakkingslijnen, en integreren deze moeiteloos in de bestaande productieprocessen bij de klant. Bij de productie van onze systemen gebruiken wij componenten en accessoires van toonaangevende merken uit de industrie, zoals STM-elektrocilinders (Italië), CAMOZZI-pneumaticacilinders (Italië), Zemic-weegsensoren (Verenigde Staten), INVT-frequentieregelaars (Korea), en meer.
Productieautomatisering levert bijzonder bevredigende resultaten in geautomatiseerde productielijnen. Door gebruik te maken van machines die verantwoordelijk zijn voor individuele processen kunnen wij de productietijd aanzienlijk verkorten, de efficiëntie verhogen, de veiligheid verbeteren en zowel de productie- als bijkomende kosten verlagen. Wij bieden een breed assortiment aan apparatuur voor het automatiseren van productielijnen. Ons aanbod omvat onder andere verticale verpakkingsmachines, variërend van populaire verticale sealers zoals stick-pack, pillow-bag, stabilo en doy-pack systemen, evenals krimpfoliesealers en sachetmachines.
Naast verticale verpakkingsmachines bieden wij ook horizontale verpakkingsoplossingen aan, zoals sacheteermachines, cartonneermachines, horizontale flow-pack en doy-pack machines.
In ons assortiment vindt u ook doseerautomaten, zoals weegdoseerders, lineaire doseerders, volumetrische karouseldoseerders en volumetrische doseerschroeven. Ons aanbod wordt gecompleteerd door transportsystemen en ondersteunende apparatuur zoals schroefaanvoersystemen, elevatoren, afvoertransporteurs en draaitafels voor productafvoer. Wij leveren bovendien etiketteermachines, doorstroomweegschalen, metaaldetectoren en meer. Neem contact op met onze adviseurs voor deskundig advies over hoe de juiste machines uw productielijn kunnen optimaliseren.
Wanneer u start met de productie van vloeistoffen, al een geschikt verpakkingsconcept heeft en op zoek bent naar betrouwbare vul- en verpakkingsmachines, staan wij graag voor u klaar. Onze medewerkers begeleiden u van begin tot eind bij de keuze van de meest geschikte lijnopstelling voor uw specifieke branche. Met jarenlange ervaring bieden wij apparatuur die optimaal geconfigureerd bijdraagt aan een hoge productie-efficiëntie en lage operationele kosten.
Wij kunnen onze machines volledig afstemmen op uw wensen en behoeften, inclusief service, advies en implementatie. Wij zijn officieel distributeur van verpakkingsmachines en verlenen volledige garantie op onze apparatuur.
VERPAKKINGSMACHINE VOOR VOEDINGSMIDDELEN, PELLET EN KOOL
In ons aanbod vindt u onder andere machines voor het verpakken van pellets, kolen, voedingsmiddelen en diverse levensmiddelen, zoals grutten, pasta, snacks, thee, koffie, granen, noten, snoep, chips, maissnacks, diepvriesproducten en meer.
Al onze machines zijn gecertificeerd voor de markten van de Europese Unie. Wij leveren uitsluitend apparatuur van topkwaliteit aan onze klanten. Neem gerust contact op!
Bezmeż
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b
02-797 Warszawa
Polen
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Banská Bystrica ToyotaSPE140L mit Initialhub (2 St)
Remscheid SiemensSIM Endcoder Kommunikation mit Anschlusskabel für Endcoder
Remscheid HeidenhainEQN 1325.020-2048 G3 Drehgeber ID 538 234-01 SN 19900741A
Remscheid FanucSeries O-T A02B-0098-C045 / TBR Bedieneinheit A61L mit D9MM-11A
Remscheid FanucA860-0382-T255 Magnetic Pulsecoder Serien Nr. J-005088
Remscheid FanucA20B-1006-48 Control Board G2-94V-0 A350-1006-T482/01
Remscheid Fanuc18-T 9" CRT/MDI A02B-0120-C041 / TAR / A61L mit D9MM-11A
Remscheid SiemensStator für 1FK7042-5AF71 Servomotor SN YFV343660309002
Mönchengladbach MERCEDES-BENZSprinter 317 Maxi *2x Schiebetür* AHK+Kamera+Nav
Mannheim BÜRSTNERLyseo M Harmony Line 690 G *SAT-TV*Hubbett*
Neumünster CATERPILLAR908M / 2015 BJ / 7.656 H / Schaufel + Gabel
Neumünster BOBCATE26 / 2021 BJ / 2 x Löffel / 1.665 H
Neumünster SANYSY26U / 2023 BJ / 59 Stunden! / MS03
Hilpoltstein DAFLF 230 Pritsche+Kran Palfinger PK8501
Hagenow SkyjackSJ6832RT 4x4 Diesel, neuer Motor
Kehl DAFXF 480FAN*BDF-SDG/2 Fahrhöhen*Lift-Lenk*
Kehl DAFXF 480FAN*BDF-SDG/2 Fahrhöhen*Lift-Lenk*
Kehl PEUGEOTBoxer 250D *Pritsche*DoKa*179Tkm*AHK
Petershagen D-TECFlexitrailer LS Containerchassis
Dülmen OT Hiddingsel ACROSS689 CDH Rollstuhllift -barrierefrei AUTOMATIK
Hamminkeln LMCBreezer A 664G - Etagenbetten - Klima - Tempomat
Riederich RENAULTMASTER Kasten L2H2 IL 3,05 m Hochdach+KLIMA
Riederich RENAULTMASTER Kasten L2H2 IL 3,05 m Hochdach+KLIMA
Schwelm BRUDERERBSTA 50 EL CNC


























































































































































































































































































































































































































































































