Rollladen Bätker
Rollladen Bätker uit Ochtrup
Over ons
De oprichter van het ambachtelijke familiebedrijf was Franz Bätker, geboren op 13-12-1900. Hij waagde in 1929, nog voor de Tweede Wereldoorlog, de stap naar zelfstandigheid, zoals te zien is in het handelsregister en oude documenten. Destijds bestond het werkgebied uit alle denkbare houtbewerkingen, van kinderwieg tot doodskist.
Tijdens de oorlogsjaren werd het bedrijf onder de bijzonder zware omstandigheden door alle familieleden voortgezet.
De zoon van de oprichter, Franz Bätker, geboren op 20-09-1932, begon na de oorlog met de productie van houten rolluiken. Deze specialisatie van het bedrijf bleek achteraf gezien ook in deze regio een succes.
Voor het aan elkaar schakelen van de houten rolluiklamellen werd de hele familie ingezet. De oppervlaktebehandeling van de rolluiken bestond in die tijd uitsluitend uit een dompelbad met een blauwafstotend grondmiddel, dat de houten profielen rondom impregneerde.
De eigenlijke oppervlaktecoating werd doorgaans door de schilder ter plaatse na de montage aangebracht.
Met de introductie van kunststof rolluiken nam de vraag naar houten rolluiken gestaag af. Rond 1970 werd de productie geleidelijk beëindigd.
De kleinzoon van de oprichter, Franz Bätker, geboren op 14-06-1965, pakte de productie na het behalen van zijn meesterexamen in het meubelmaker- (1989) en rolluik- en jaloezieënvak (1991) weer op.
Sindsdien is het productaanbod sterk uitgebreid. Er werden nieuwe machines aangeschaft, deels zelf ontwikkeld, gerepareerd en gereviseerd. Hierdoor kunnen wij tegenwoordig snel inspelen op alle klantwensen met betrekking tot levertijd, profiel, houtsoort, kleur enzovoorts.
Speciale wensen zijn voor ons geen probleem – alle bewerkingen worden in eigen huis uitgevoerd.
Wij werken graag samen met ambachtelijke bedrijven die de montage van de rolluikpantser ter plekke op bouwplaatsen in heel Duitsland en ook in het Europese buitenland zelf uitvoeren.
Voor vragen over:
- Bouwoverleg met opdrachtgevers en architecten
- Opmeting/bestelling
- Montageproblemen/elektrische aandrijving, oppervlaktebescherming, uitzetarmen
staan wij u graag op elk moment ter beschikking.
Rollladen Bätker
Bentheimer Straße 81
48607 Ochtrup
Duitsland
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Ravenstein ScaniaS500 NGS Highline 6x2 - PTO/Hydraulic - Retarde...
Vuren MAN26.420 TGS LX PTO INT. 6X2-4 ST
Monheim am Rhein DMTCD 480
Rhede Hans Weber MaschinenfabrikDS 85
Bree DAFXF 95.430 (BOITE MANUELLE / MANUAL GEARBOX / EU...
Tortona SQUADRE IN GHISA1800 X 1900 X H 4000 MM
Frasdorf TekaCartMaster Wand
Vuren RENAULTT 480 HIGH EVO 2X TANK
Lontzen TOS VARNSDORFWDR 150Q
Duitsland HOMAGKDF 230
Liverpool CentauroAlfa NC
Vilnius MERCEDES-BENZActros 5 1845 BigSpace MirrorCam
Vuren OPELMOVANO 2.2 Bakwagen Laadklep!
Monheim am Rhein PIETRO CARNAGHIAC 20 TM 1800
Thurmaston DoosanLynx 220 LSYC
Łomno CombiliftC4000 GAS DUPLEX 4600 FORK POSITIONER
Łomno CombiliftC4500 DIESEL WIDE-FORK-POSITIONER
Vuren IVECO160E25 EUROCARGO CNG GAS PTO WB369
Łomno CombiliftC6000XL DIESEL TRIPLEX 5500 POSITIONER
Babberich Walter EckoldKF 324
Vuren FORDTRANSIT CUSTOM 2.0 L2H1 Sport Navi
Łomno CombiliftCB4000 GAS TRIPLEX 8500 FREE LIFT
Łomno CombiliftC4500 DIESEL TRIPLEX 6000 POSITIONER
Geffen Mercedes-BenzAtego 1221 1221 L Takel wagen 6 Persoons
Łomno CombiliftCB3000 GAS TRIPLEX 4900 CABIN POSITIONER















































































































































































































































































































































































